Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olasz agár kiskutyára ennyire...

Olasz agár kiskutyára ennyire nincs kereslet, igény?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire?
2014. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
annyira:))))
2014. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon-nagyon tetszenek. Viszont elég ritkák, és valószínűleg piszkosul drágák ezért. Mellettük van még 2-3 kedvenc fajtám, és valószínűbb, hogy közülük választanék, ha kutyát vennék, jobban ismerem őket, talán jobban is illenek hozzám, és hát gyakoribbak, több helyet is meg tudok nézni mielőtt választhatnék. Szerintem azért kevesebb a kereslet rájuk amúgy, mert kevésbé vannak "köztudatban", és lehet, hogy félnének az emberek egy agarat venni, hiába kicsi, mert azt hiszik egész nap futkosna, pedig ez nem igaz.
2014. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy alom szapois 20 ezres "olasz agarad" akkor arra valóban nincs igény.

Tenyésztett,jó minőségű,törzskönyves,valóban fajtatiszta,EGÉSZSÉGES kutyára van kereslet.Nem sok,de van.

2014. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem túl híres ráadásul egy jó kennelből piszok drága. Ismerősöm elismert tenyésztőtől 350.000-ért vette ráadásul 6 év után elpusztult..
2014. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beütöttem a google-ba. Azt hittem a kiállításon múltkor amikor láttam, hogy valami keverék. Bocsi de tényleg nem tudtam, hogy ez olasz agár. Nagyon kicsi és sovány de amúgy cuki. Nekem nem kellene mert én nagy és hosszú szőrű párti vagyok. Szerintem nincsenek köztudatba és ez a legfőbb oka azok után, hogy most más a divat.
2014. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
találtam egy magyar tenyésztőt akinél vannak extra minőségű kis olaszok :) juppiiii
2014. okt. 15. 13:37
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Na gazdi lettél? :) nekem nagy álmom vált valóra tavaly októberben, amikor hazahozhattam a kiskedvencem. 2 évig kerestem, üzengettem külföldi tenyésztőknek, mivel itthon ritka az alom.. és én a szerencsésebb vagyok, ismerek olyat is, aki 8 éve várta már a kutyusát :)

2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as,te honnan vettél kis olaszt ????
2015. ápr. 15. 14:24
 10/11 anonim válasza:
8-as vagyok. Akitől én nem vettem, ő sosem árult itthonra, csak mivel abbahagyta tenyésztést, az utolsó alomnál kivételt tett. Szóval őt már nem tudom ajánlani, de itthon Szűcs Mihály foglalkozik tenyésztéssel tudtommal, csak hát rengeteg a jelentkező ugye, és sokat kell majd a nyakára járnod, bizonyítani, hogy jó gazdi lennél :)
2015. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!