Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit játszotok/foglalkoztok...

Mennyit játszotok/foglalkoztok a kutyusotokkal 1 nap? és az milyen fajta és hány éves?

Figyelt kérdés

nekem 1 2éves golden retri-labrador keverék kan kutyám van

naponta kb 1órát vagyok vele a párom kb fél órát, de ha kinn szereli a kocsit akkor órákat:) mert mindig megsajnálja és játszik vele fél óránként kicsit:)


2010. jan. 24. 00:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mindenki válaszoljon nyugodtan ,őszintén!
2010. jan. 24. 00:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Naponta 1-2 óra séta, aztán játék, tanulás, meg egy csomó minden, összesen 4-5 óra. Hétvégén kutyaiskola, versenyek, nyáron egy egész hetet táborozunk. Minden szabadidőm rájuk áldozom.

Mudik, 8, 1.5, 4 évesek.

2010. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Nekünk (a párom és én) bent van a lakásban egy kis tacsi keverék, mert sorházban élünk. 24 órában a közzépontban van. Ha a párom megy ki dohányozni, azonnal rohan ha meglátja , hogy kávézik, mert tudja, hogy a kinti séta következik. Ez gyakran van. Ha mosok, jön nézi a mosógépet, okoskodik, mint mindig. :)

Sokat kell az egyetem mellett tanulnom, ilyenkor felmegyek a szobába, elnyúlok az ágyon és tanulok, ő mellém fekszik és csucsul. Imádja. Sokszo megyek a lépcső felé, már rohan, azt hiszi megyünk tanulni. Ő jobban élvezi, mint én.

Ha csak lent vagyok a konyhában vagy a nappaliban, a kutyuska a kanapén fekszik, vagy játszik a játékaival. Néha oda jön, meg-megnéz. :)

Ha megyünk haza anyáékhoz , akkor mindig jön. Imádja a kocsikázást, meg az erdőben sétálást. Minden nap kimegyek futni. Őt is kivisszük, amig én futok, ő sétálgat a párommal. :)

Nálunk a gyerek szerepét tölti be szinte, sőt. :) Az egész család imádja.

21/L

2010. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RastaMama ***** válasza:

egy átlag méretű és/vagy aktivitású kutyával napi 3 séta, mondjuk 3/4 óra kb-az a jó, ha kutyacimbikkel tud játszani-szerintem, és ha a tanulást nem vesszük, akkor MINIMUM fél óra, de inkább sokkal több játék.

Nekem egy lassan 9 hónapos vizslám van. Napi minimum 2x1óra vagy inkább több séta a haverjaival, meg néhány kisebb. Ha olyan helyre megyünk természetesen jön ő is. retriverek szeretnek játszani :)

2010. jan. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jájjjj már minden héten van egy ilyen kérdés, miért nem olvasol vissza? :) :D Bocsi csak már annyira kikívánkozott ez belőlem.

Amúgy: a szabadidőm minden percét a kutyáimmal töltöm és velük foglalkozom. 8 órás munkaidővel számolva, amit nem alvással vagy a háztartás ellátásával töltök, az mind a kutyáimé (mielőtt valaki kukacolna, a munkahelyről netezek).

2010. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudtam rákeresne, most ezt hogy írjam be keresőbe? sokféleképp leeht megfogalmazni a kérdést, beírtam hasonló módon és egy oylan nem jött ki(csak hogy ennyi meg ennyi hónapossal mennyit kell)de most miért?zavar?:S
2010. jan. 24. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mikor kiírod a kérdést, akkor kiírja az ugyanilyen vagy hasonló kérdéseket és kiírja, csak akkor okézd le, ha nem találsz hasonlót. :)
2010. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de hát nem találtam:)megnéztem
2010. jan. 24. 12:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Csak értetlenkedem néha, mert mikor én írok kérdést, akkor mindig kijön ilyen rész és minden olyan kérdést kiír, amiben ugyanazok a szavak megtalálhatók. :O

De mindegy is, majd akkor csinálom a ctrl c + ctrl v megoldást a válaszokhoz. :D Ez már úgyis bevett gyakorlatom. :D

2010. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 RastaMama ***** válasza:
goldenes vagy labis oldalt keress, ahol van fórum. ott tuti tudnak válaszolni. (nekünk legalábbis van vizslás fórumunk, néhány tenyésztő is van a fórumozók között, ők vérprofik)
2010. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!