Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2és félves Golden Retri...

2és félves Golden Retri keverékemet még könnyű tanítani? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

tud ülni, maradni parancsszóra és a játékot vissza hozni ha eldobom..szeretném még neki megtanítan i a pacsit és a fekszik"-t, de már rég tanítgattam:(

könnyen megtanulná ennyi idős korban még,?


2010. jan. 24. 11:01
 1/4 anonim válasza:
Igen,könnyen megtanulná. A lényeg hogy mindig adj neki jutalomfalatot ha jól teljesítette a feladatot.
2010. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy két és fél éves kutya ember évvel számolva 24,5 éves. A legtöbb ember ilyenkor egyetemre jár, ilyenkor tanulja a leeegtöbbet. :) Miért ne lehetne tanítani? Egy tíz éves kutyát is lehet tanítani, én az enyémet 6 évesen kezdtem (akkor került hozzám), és egy csomó trükköt megtanult.
2010. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is goldenem van 2 és fél éves még mindíg tanítom...az én kutyám is keverék:labi meg golden de egy csöpnyi labi sincs benne. És ha tanítod akkor adj neki mindíg jutalomfalatot. A golden nagyon könynen tanul és a fekszik és a pacsit 20 perc alatt is megtudja tanulni. Próbáld ki mikor tanítod neki a pacsit akkor tapsilj neki de csak akkor mikor ül nekem ezt magátol tanulta. xD Sok sikert...:D
2010. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a keverékek bármennyi idősen megtanulnak bármit.

Én 10-12 éves keverékeket szoktam örökbe fogadni, mindegyik megtanul mindent:gyere ide, ülj le, feküdj le, hozd a pórázt, menj be a fürdőbe, menj a helyedre, emeld a lábad, másikat, hozd a tányérad, nyuszi ülés, pacsi, hempergés stb.

A keverékek már csak ilyenek :)))

2022. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!