Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutyusa...

VRebii kérdése:

Kinek milyen fajta kutyusa van? Mindenki írjon pár sort róla

Figyelt kérdés

Nekem yorkshire terrier,Milonak hívják (kan),és 1,5 éves múlt:) Nagy méretű yorki, 5kg felett van Imád játszani

Tudja ezeket a parancsokat: Gyere ide,marad,ül,fekszik,kúszik,''Segíts'' ->(húgomat szoktam ütögetni,erre ő rám morog,és figyelmeztetésképpen belém harap), ''Megyünk'' (az nála a varázsszó,amikor megyünk sétálni,ha azt kiejtettük a szánkor,akkor muszáj menni) ''Ki az?'' (Ugat,morog,akár a nagy senkire is) ''Mondjad'' (amikor le kell mennie pisilni,akkor morogni meg ''énekelni'' szokott)

Mostanában az a szokása,h felül a kanapé tetejére,és onnan néz ki az ablakon,néha morog is:)

Ez lenne az én drága kutyám!^^


2014. okt. 17. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Border collie-agár keverék 6 éves herélt kan. Leginkább úgy néz ki mint egy rövidszőrű border. Nagyon okos, értelmes, jó házőrző. Imád játszani, visszahozza a labdát, alap parancsokat ismeri és követi. Ha számára addig idegen jön hozzánk, elég neki egyszer "bemutatni", utána beengedi, nem ugatja. Ellenben idegen macska, postás, szórólapos, jehova tanúi örök ellenségek! Ő is szokott énekelni, eszét veszti, ha jön a Family Frost-os autó, ha meghallja a zenét, rögtön rákezd tutulni. Imádja a simogatást, dögönyözést, ki is követeli a család minden tagjától. Kedvenc (ritka) csemegéje a chips. Imádom.
2014. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám egy szintén 1,5 éves német spicc és havanese keverék kan:) 6-7 kg között van a súlya :D nagyonokos és játékos.

Ezeket a parancsokat tudja:gyere ide,ül,fekszik,marad,pitiz,forog,hempereg,kuszik,hopp(ugrás) aztán van egy olyan trükk higy a lába a lábfejemen van es ugy sétálunk asszem cop-cop a hivatalos neve aztán tudja még a pacsit(mind két lábal) tudja még a hozd,tart,lábszlalom és még van egy konga nevezetű trükkünk :D persze folyamatosan tanulunk új trükköket mert dog dancingelni és agilityizni szeretnék majd vele:)

2014. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aranyos kutyusok lehetnek:)

(+ Enyém utálja a bicikliseket,és azokra ugat,aki el fut előtte:) )

2014. okt. 17. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mèg nem tudok sokat írni a kutyámról, mert csak 2 hónapja van meg. De leírok pár dolgot.A neve Félix és egy 5 hónapos beagle kan kutya.Mindig rosszalkodni akar, a séta kínszenvedés számomra, ha 30 perces sétát szervezek be, abból kb 2 óra lesz. Imádja az erdőt, imád játszani más kutyákkal, csak nagyon ritkán ugat, egész nap csak enne, egy kicsikét meg is van hízva. Nagyon nagyon szeretem, ő az én kisbabám <3
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
 Imádom a kölyök Beagle-t 
2014. okt. 17. 20:09
 6/6 anonim válasza:

Magyar vizsla szuka,5 éves:-)

Ha épp nem az van,amit ő szeretne,bemegy 15 percre a sötét fürdőszobába,és leül nekem háttal. xD

Az állatorvos nevét ki sem szabad ejteni még telefonon sem,mert aznap már nem ül be az autóba xD

2014. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!