Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért halnak meg a kiskutyák?

Miért halnak meg a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Nagyon szép kutyánk van, de szuka és nyáron teherbe esett. Most szült meg egy hete, de túl sok kiskutya született... állandóan mind meghal, mit csináljunk velük? szerezzünk egy kutyaházat, attól jobb lesz? Hiába etetjük őket májkrémes tejjel vagy bármivel...
2014. okt. 18. 20:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
...se más hülyeséget.
2014. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
88%

Na ezért nem kell ész nélkül szaporítani. Gőzöd nincs arról mire van szüksége az anyakutyának a vemhesség során, majd a szülés után neki és a kölyköknek. ÁLLATORVOSHOZ kellett volna elvinni már akkor, amikor felmerült a gyanú, h vemhes lett, és ivartalaníttatni. Remélem, ha a kiskutyák betöltötték a 8. hetüket, viszitek is ivartalanítani.

A kiskutyákat az anya azért rakja ki az alomból, mert ő is tudja, hogy életképtelenek. Májkrémes tej? Ekkora baromságot is ritkán olvasni.

Kérdező, állatorvost kell keresned mielőbb! Tudom, hétvége van, de sok orvos rendelkezésre áll ilyenkor is, ügyelet is van!

2014. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Azt a honlapot a tüdőgyulladásra linkeltem be... a májkrém máshol volt, de most látom, hogy csak két hetes kortól javasolja, csak félreolvastam. Mindegy, mert nem sokat ettek belőle. A lényeg, hogy anyakutya kirakja őket az alomból, hogyan lehetne ezt megakadályozni??
2014. okt. 18. 20:55
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
..."könyörgöm, akasszuk fel!"...
2014. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már leírtam. Meg talán más is, nem olvastam végig minden választ: azért teszi ki őket az alomból mert ÉLETKÉPTELENEK! Ezért nem táplálja őket! Ő is érzi hogy baj van a kicsikkel!
2014. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted hagyjam őket elpusztulni? :(
2014. okt. 18. 21:02
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Anya kutyák érzik,hogy melyik kölyök életképtelen,gyenge.Őket kirakja,sajnos ez a természet rendje :(


Még te megpróbálhatod, 2 óránként etetni kutyáknak való tápszerrel,mert lehet,hogy feltudna erősödni.Mivel sok a kölyök a gyengébbeket elnyomják az erősebb kölyök és nem hagyják enni hagyni így legyengülnek,a szuka végül nem foglalkozik a gyengékkel. Ez ellen nem tudsz mit,csak ha te kezded táplálni a "kidobott" kölyköket.

2014. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
de akkor is szerencse kell,hogy életbe maradjanak,mert lehet hiába a próbálkozás,nem sikerül életbe tartani őket akkor sem ha eteted őket :(
2014. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
Mást nem igen tudsz tenni sajnos. Vagy ott leszel a nap 24 órájában és tápszerezel mint az őrült. Ez a két választásod van, de nem sok esély van rá hogy életben maradnak. Egy kölyöknél még talán, de mivel több kutyusról is szó van, hagyni kéne őket elmenni :(
2014. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom hogy ártatlan életek árán kellett megtanulnod hogy ez nem játék.... Szégyelld magad remélem többet nem lesz kiskutyád és ivartalanítod a szukádat -.-"
2014. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!