Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának útlevél olcsón?

Kutyának útlevél olcsón?

Figyelt kérdés
Tudtok valahol Budapesten olyan állatorvost akinél nem horror összeg az útlevél? Eddig 6000, illetve 6600 Ft-ot mondtak. Utánaolvastam a neten, 1600 Ft az ajánlott ár + ÁFA, de ettől "tetszőlegesen eltérhet az orvos". Nem vagyok sóher, ha ennyi akkor ennyi, csak kicsit furcsa hogy ilyen nagyösszegű az eltérés. Köszi!
2014. okt. 19. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyi, mert az állatorvos megvizsgálja a kutyust plusz az utlevél.
2014. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6000-nél biztos nem lesz olcsóbb, legtöbb helyen 8000 körül meg fölött van...
2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha 6000 horror összeg, akkor hogy eteted vagy hogy fizeted ki az állatdokit?
2014. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Little Red, kérlek ne kombinálj egyből. 2X műtötték a szemét egyszer 27 ezerért, majd egy évre rá szintén ennyi + farkaskarom + szemölcseltávolítás 60 ezer volt, nem sajnáltam rá, azóta biztosítva van. Pro plan tápot eszik, kutyasulira is költök, a kutya 3 éves mentett, csak most utazunk először külföldre. Tisztában vagyok az árakkal, tisztában vagyok azzal hogy kutyatartóknak ez aprópénz, én csak azt furcsálltam hogy az interneten 1600 Ft van írva, erre bárhova telefonálok 6000. Ha 6ezer, akkor annyi, egyszerűen kíváncsi voltam hogy tud-e valaki olcsóbban. Nem sajnálom a kutyámra a pénzt egy percig sem, de azért hülyének se nézzenek.

Kösz mindenkinek!

2014. okt. 19. 17:55
 5/5 A kérdező kommentje:

"Az útleveleket az állatorvosoktól kérhetik a gazdák, ennek ajánlott ára 3220 Ft (ez magában foglalja az állatútlevél árát, a regisztrációs és adminisztrációs díjat, az egyedi azonosítás és a vizsgálat díját, valamint az ÁFÁ-t is). "

"Rendelőnkben rendelési idő alatt történt regisztráció és állatútlevél kiállítás esetén ez az összeg 4500 Ft."

Közben ilyeneket találok szóval nem értem, de ezek szerint nem csak nálunk drága.

2014. okt. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!