Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a huskyról?

Mi a véleményetek a huskyról?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet majd venni, mert nagyon megszerettem ezt a kutyát. Viszont, a szüleim azt mondták, h a nyarat nem bírná ki, igaz ez?


[link]


2010. jan. 25. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a husky okos szép meg még a nyárat nem byrja ki???:OxDa haverom is fog venni eggyet és simán kibírja!!!:)
2010. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2010. jan. 25. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Helló!

Bírják a hideget , meleget egyaránt bár a telet jobban szeretik. Nyáron meg elbújnak az árnyékba, ugyanúgy mint a többi kutya. Nekünk most épp van 2db 8 hetes kislány kutyus, amik épp eladók. Ha venni szeretnél akkor ezen a linken megnézheted őket.


[link]

2010. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

de kibirjak a nyarat, sot a mozgasigenyuk sem akkora nyaron, igazabol telen jon rajuk a futhatnék...nyáon inkább szundiznak az árnyékban.

Az ismerősömnek 20 darab huskyja van és egész nyáron kennelben vannak, csak télen vannak szabadon és még sincs mozgáshiányuk.

2010. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dávid ***** válasza:

Szia, én nem ajánloma huskyt, télen nagy a mozgásigényük, szóval ha nem tudod hetente 3-4x sétáltatni, akkor vegyél más fajtát.

Nyáron belassulnak a melegtől, ez igaz...akkor nem is bírja tovább 5perc sétánál.

Szóval gondold meg h bevállalod-e:)

2010. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet, hogy akkor nem a legjobb választás, mert nem tudom őket ilyen sokszor sétáltatni. Nagyon nagy a kertünk, de hát tudom, hogy ez nem elég.
2010. jan. 26. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor egyáltalán ne vegyél kutyát! Nekünk is nagy kertünk van, kis mozgásigényű kutyával, mégis napi másfél-két órát sétálunk vele. Vagy hozz ki egyet a menhelyről, annak még az is jobb ha az udvarodban bezárva él, mintha a menhelyen maradna egy ketrecben.
2010. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék kutyát, de nem tudom pl a huskynak a napi 4-5 sétát biztosítani. Már gondolkoztam azon, hogy menhelyről hozok egy kutyust. Lehet, hogy ez lesz a megoldás.
2010. jan. 27. 08:59
 9/10 Dávid ***** válasza:
jaja, kisebb kutyával kevesebb a gond, lefárad valamennyire a kertben is:)
2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem napi hanem heti 4-5 sétáról van szó ha jól olvastam!:)
2011. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!