Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a kis olasz agárról?

Mit tudtok a kis olasz agárról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és szeretnék is egyet, de 1 (magyar)tenyésztőt találtam csak. És szóval az a kérdésem, hogy mit tudni róla? Meg, hogy hol rendeznek agárversenyeket Magyarországon?
2010. jan. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Van egy tök klassz cucc, ugyhivják Google, beirod h "kis olasz agárról bőveben" és... csiribu... csiriBÁ.... kész a varázslat vufffff
2010. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

19:59

Nyilván a Kérdező nem egy könyvből kimásolt majd internetre felpakolt leírásra kíváncsi. Ha így lenne nem itt kérdezne. Olyanok válaszát várja akiknek már volt tapasztalatuk, esetleg tartanak ilyen kutyát.

Ne haragudj nem tudok válasszal szolgálni, de egyszerűen felháborít, hogy egyesek ilyen rosszindulatú válaszokat adnak.

2010. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt ez a leírás, nem túl hosszú és minden fontos dolgot leírnak. :) És itt van két magyarországi kennel:


[link]

[link]


Remélem segíthettem valamennyit. :))

2010. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza Rábapatonán van hivatalos agár pálya. Időnként szoktak versenyeket is rendezni. Keresd meg az agár klubot, ők el tudnak látni címekkel.
2010. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a 2. válaszolónak is köszi, mert igen arra gondoltam... :)
2010. jan. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!