Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok fajtatiszta...

Honnan tudok fajtatiszta hosszú szőrű fekete (munkavonalú) német juhászkutyát venni? Melyik tenyésztők a legjobbak?

Figyelt kérdés

Melyik tenyésztők a legjobbak?


Előre is köszönöm!


2014. okt. 30. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Munkavonalas nj-t sajnos ( és általában ) nem kapsz csak tk-nélkül, nagyon drágán. Mivel ezek a kutyák dolgoznak, ott nem számít, sem standard, sem a tk, csak az hogy a feladatát ellássa. Mellesleg, a munkavonalas nj-ok, bolondok is, hiszen másképpen kézik őket, nem tiltják-visszafogják, hanem még jobban erősítik a zsákmányszerzési-bírtoklási ösztönt, ami egy "családi kutyánál rossz" szempont.
2014. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés van . Amúgy is a feketék inkább a munkavonalból vannak. Igen kevés még a show kutya belőlük.Szerencsére.Szőrös pedig ritka. Írd be a keresőbe, hogy fekete, hosszú szőrű nj eladó. ha van valahol és hirdetik, kidobja.
2014. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első te aztán értesz a kutyákhoz, pláne a németjuhászokhoz! Történetesen munkavonalú németjuhászom van, de szólok a tenyésztőnek, hogy legközelebb ne adjon hozzá törzskönyvet, mert amúgy is bolond! Mellesleg attól, hogy munkavonalú helyről van, és én elhozom, onnantól úgy nevelem, ahogy én gondolom és hidd el, hogy normálisan viselkedik! Póráz nélkül sétálunk és senkinek, semminek nem megy neki. De aki ért a kutyákhoz, annak az ilyet nem kell ecsetelni. Neked meg nehogy legyen keményebb kutyád, mert azonnal félrenevelnéd ennyi kutya ismerettel kedves első válaszoló! Jobb lenne, ha ész nélkül nem osztanád a tanácsokat.

Kérdező, steinhart kennel, dózsafalvi kennel. Nem lehet tudni előre, hogy melyik alomban lesz fekete és hosszúszőrű, de előfordul. Esetleg tudok olyan tenyésztőt is, ahol csak hosszúszőrű van, de az nem munkavonalas, viszont ott is ritka a fekete.

2014. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fekete hosszú szőrűm van.:))

Igaz, nem a tipikus munkavonal.

2014. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves" 3-as, köszönöm a kioktatást, már dobom is ki a kutyám:)
2014. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van a 3-asnak. Jobban, mint neked.
2014. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíts már légyszi, hanyadik bekezdésben is írtam, hogy dobd ki a kutyád? Mert sehol nem látom...
2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!