Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lehet a kutyám?

Vemhes lehet a kutyám?

Figyelt kérdés
A kiskutyám 8 hónapos, nem rég zajlott le az első tüzelése. Nem tartottam karanténban, mert igényli nagyon a kutyák társaságát, így pórázon találkozott fiú barátjával, de figyeltünk rá, hogy ne legyen aktus, ahogy ráugrott a kutya, leszedtük róla. Lehet olyan, hogy mondjuk egy kicsit becsúszott neki a pénisz és az előváladéktól megtermékenyült? Mert még mindig nem ment le a duzzanat a melleiről, s úgy gondoltam, hogy orvoshoz viszem hormon vizsgálatra. Köszönöm a válaszokat

2014. nov. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te figyeltél rá, te tudod meddig volt rajta a kan, nem hiszem hogy vemhes lett ha nem hatolt be, de ha még mindig nem változik akkor nem kizárt álvemhes lett, ahhoz viszont mindenképp orvos kell hogy kezelje. És erősen ajánlott az ivartalanítás. Szóval mindenképpen menj vele orvoshoz. Mert ha esetleg vemhes lett akkor mindenképp most kell megműteni mert ilyen fiatalon nagy eséllyel nem birná a vemhességet/ellést.
2014. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el ultrahangra, ott kiderül. De akár vemhes, akár nem, ivartalaníttatnod kell!
2014. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet vemhes.

még nem késő ivartalanítàs

2014. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy vemhes,de mindenképp vidd el és ivartalaníttasd!
2014. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!