Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a Törpe Pincseremnek...

Tomikaf1 kérdése:

Mi a baja a Törpe Pincseremnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy Szuka 6 éves Törpe Pincserem,ma reggel óta folyamatosan fura hangot lehet hallani a kutya hasából.

Mit tegyek??? az ÉRTELMES válaszokat köszönöm



2014. nov. 5. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok minden lehet. Az én kutyám hétvégén babéziás volt, neki is fura bélhangjai voltak ha nem viszem el azonnal orvoshoz, ma már nem élne.
2014. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, bocsi ezzel nem sokat segítettem.

Ezen kívül van más furcsaság is? Láz? Hányás/fosás? Bizonytalan lépések? Levertség? Étvágytalanság?

2014. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! :) az én kutyám most is itt fekszik melletem boldog csoválja a farkát de félek mert még mindig csinálja :( :(
2014. nov. 5. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem tudhatod, sajnos nincs röntgenszemed és nem beszélsz kutyául sem. Jobb ha elviszed dokihoz, inkább vidd el fölöslegesen, mint hogy baj legyen. Még csak kora délután van, biztos van rendelés, estére lehet jelentkeznek még más tünetek is.

Milyen fajta kutyus? Mennyi idős? Ha le bírod fogni egy 2 percre, jó lenne megmérni a lázát végbélben. A jó testhő kutyáknál 38 C°.

2014. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs bolond vagyok, kérdésben is benne van hogy pincser... akkor viszont egyedül is le bírod fogni. Lázmérőt bekenni krémmel, popsiba be, 2 perc múlva megnéz. Lázmérőt utána lefertőtleníted, és nem kell kidobni.
2014. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fókamóka válasza:
Nekem is törpe pincserem van, és én is fura hangokat hallottam a hasából ma reggel.aztán kapott reggelit, és elmult.szerintem korgott a kis gyomra.nem lehet?
2014. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) elvittem az Állatorvoshoz azt mondta makk egészséges! :)
2014. nov. 5. 23:13
 8/8 anonim válasza:
az én picseremnek is szokott fura hangokat kiadni a hasa. Szerintem akkor csak emészt, vagy éhes. bár sztem az enyém mindgi éhes. :D
2014. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!