Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerre lehet adni kutyaruhát?

Boxerre lehet adni kutyaruhát?

Figyelt kérdés
Télen gondolom , mert rövidszőrű.
2010. jan. 27. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet,pl.az ismerősöm is mindig ad a boxereire,ha ilyen hideg van.
2010. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, elmész a boltba és veszel, vagy varrsz. Ha valaki beszól, lerugod a fejét... :D De nem biztos hogy fázik, elég mozgós és nagytermetű kutya.
2010. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
37%
nézd biztos h lehet ez kutya kérdése h el viseli e a ruhát.Ha felnőtt kutya akkor nem sok az esély rá h el fogja viselni mármint ha még elötte soha nem volt rajta. De szerintem a legjobb ha kölyök kora óta rá van szoktatva. De hát mint említettem kutya függő h engedni fogja e vagy elviseli e a ruhát.
2010. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen nincs előző. A kutye elfogadja amit a gazdája akar, és el is kell fogadnia ha az nem rossz neki. Egyszerűen csak neki kell a főnöknek lenni ás rászoktatni, ennyi...
2010. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Márciusban születik a kis boxerem :D kant szeretnék: )

lány vagyok szerintem olyan aranyos amikor egy ilyen nagy testű kutyára ilyen terepmintás cuccot adnak : D bátyám nem díjazza mondjuk az ötletet. azt tudom hogy ha kiskorába rá szokatom akkor elviseli de nem tudom hogy van-e valami értelme :D

az biztos ha beszól le rugom:Daz én kicsikémet ne bántsa senki:D

2010. jan. 27. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd meglátod hogy fázik-e télen.
2010. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
hát én sem dijazom...
2010. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
számomra ez nem díjazás kérdése ha fázik akkor kénytelen vagyok. amúgy szerintem aranyos. a kérdésre kellene válaszolni nem fikázni. szevasz
2010. jan. 27. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, lehet, de nekem nem tetszik :S persze nyugodtan öltöztesd fel, hogy ne fázzon.
2010. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm mindig ad a kan csíkos boxerére esőkabátot :) Nagyon viccesen néz ki a drága, skótkockás kabátkában. Szerintem nyugodtan adhatsz rá, a lényeg h ne csak azért tedd, mert neked jó hanem azért mert a kutyának. Olyan darabot vegyél amiben kényelmesen mozog.
2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!