Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek egy kiskutyat, a...

Lexie_heroin kérdése:

Szeretnek egy kiskutyat, a kiskutya.hu-n talaltam is, irtam is neki, de nem ir vissza. Semmi elerhetoseg nincs feltuntetve, csak a honlapon lehet neki uzenni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 10. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne a kiskutya.hu oldalon keress kölyköt, hanem TENYÉSZTŐNÉL, vagy menhelyen! A leírás nem is volt neked gyanús? Értelmetlen a szöveg, ingyen elvihető kutya nincs, még a menhelyeken is elkérik minimum az oltások és chip árát!

Négy hetes kutyát nem is lehet elajándékozni, sem eladni, mert csak 8 hetesen lehet, korábban törvénytelen.

2014. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, kisse gyanus volt, koszonom!
2014. nov. 10. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutya.hu egy kamuoldal, 100-ból 99 hirdetés kamu, netről szedett képekkel, kamu adatokkal. Nem tudom ki unatkozik ennyire, hogy telerakja kamu hirdetésekkel, dehát látod. Remélem a heroin csak becenév, és a valóságban nincs közöd hozzá...
2014. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Platypus ***** válasza:
100%
Ez egy klasszikus átverés. A külföldi hirdető elutaltatja veled előre a szállítás/papírok/valami egészségügyi anyámkínja árát majd felszívódik. A kutya jó eséllyel soha nem is létezett. Az ingyen drága kölyök+gugli fordítós hirdetés elég egyértelmű jele ennek a típusú átverésnek. Ha neked egy fajtatiszta francia bulldog kölyköd lenne, szerinted Üzbegisztánban kéne hirdetni hogy ingyen elvigyék? Kábé elkiáltod magad az utcán és meg is van a jelentkező.
2014. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kétszer nézd meg azt a kutyát amit megveszel. Mert én még ha törzskönyves lenne se venném meg azt ami a képen van mert:


1: irtó csámpás

2: sovány

...


Szóval nézz szét menhelyen vagy vedd fel a kapcsolatot tenyésztőkkel...

2014. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ezen jót nevettem aszondja:


Boston terrier kölykök

Ajándékok Boston terrier kölykök keres egy szerető és gondoskodó család



Boston terrier szép férfiBoston terrier szép férfiBoston terrier szép férfiBoston terrier szép férfi



2 gyönyörű kölykök Boston terrier nem elérhető Luff2



Gyönyörű kiskutyák férfi és női Boston terrier típus



vannak hímek és nőstények kölykök, szükségük van új és örökre haza. Been féregtelenítve és már az első parvo lövés. Kérdezi a rehoming díj



XDDDDDDDDDDD Hát ilyen kölyköket megéri venni főleg úgy, hogy a háromnegyede nem is létezik xD

2014. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!:)

A heroin angol jelentesere gondoltam, csak az e lemaradt a vegerol:)

2014. nov. 10. 12:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Derossz, es tenylegxddd hat ezeket nem is figyeltem :'D
2014. nov. 10. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Azzal tisztában vagy, hogy egy kutya 10-15 évre szól? Most komolyan amikor telefont vásárolsz, akkor is a piacon nézel szét, vagy az OLX-en, ilyen oldalakon? És akkor is az ingyen iPhone-t keresed, aminek se garancia levele, se semmilyen igazoló papírja? Akkor a kutyát miért így akarod megvenni? Komolyan, olyan ember miért akar kutyát tartani, akinek a használati eszközök sokkal fontosabbak?
2014. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!