Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tegnap és ma is...

A kutyám tegnap és ma is hányt, illetve nem nem eszik, csak sokkal kevessbbet mint szokott. Mi lehet A baja?

Figyelt kérdés
Állatorvoshoz csak holnap tudjuk vinni, az lesz az első, de gondoltam még ma utána akarok járni mert aggódom. Ma azert nem vittuk el mert tegnap 1x hanyt csak es azt valami gyomorrontasnak vagy tulevesnek tudtuk be, tegnap meg evett is normalisan, es ma volt az, hogy reggel adtunk neki es kb. 3 ora korul eszegetett bele egy kicsit es ki is hanyta ra nem sokkal. Eloszor babeziara gondoltunk mert nem egy kullancs volt benne az utobbi idokben, viszont elevennek nagyon eleven, nem bagyadt, folyamatosan porog igy azt kilottuk... valami otlet? Az "azonnal vidd allatorvoshoz ahelyett hogy itt kerdezoskodsz" valaszokkal ne farassza senki se az ujjait, mint mondtam holnap elso lesz ma be se tudnank mar sajnos vinni (bocsanat a kesobbi ekezet hianyert, csak nem akartam sokat babralni az irassal)
2014. nov. 17. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer velünk is volt ilyen, doki se tudta pontosan hogy mi baja valszeg összevett olyat amit nem kellett volna.

Nekünk akkor azt mondta hogy hagyjunk ki egy napot, utána pár napig csak főtt rizst és csirkemellet adjunk neki.

2014. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehet babesia hogy nincs benne kullancs! Sőt legtöbb esetben akkor jönnek a tünetek amikor a kullancs már levált a gazdatestről.

Egyéb tünetek? Kávébarna a pisi?

2014. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pisi színe is normális volt, legalábbis tegnap, ma én nem vittem le mert nem voltam itthon, anyumnak meg nem mondtam, hogy nézze a pisijét szóval ezt nem tudom, hogy ma változott-e de tegnap este amikor láttam rendes színe volt.
2014. nov. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!