Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki kutyát akár -5 -10...

A yorki kutyát akár -5 -10 fokban is ki kell vinni sétára? Ti hogy csináljátok télen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy le kell vinni. Vegyél neki egy kutyakabátot, az állatfelszerelési boltokban lehet kapni.
2014. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugy, hogy megfogtam, és kivittem :))) Rucika minden nélkül, labdáztunk, rohangásztunk, télen a hóban alig lehetett bevadászni, annyira élvezte.
2014. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Akkor hol végzi a dolgát? Mozogjon, esetleg nagyon-nagyon hidegben adsz rá egy ruhát és irány a séta, naponta többször.... Úgy ahogy megszokta.
2014. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kabátot adsz rá is kiviszed. Ha nagyon fázik, akkor csak rövid sétákra kell(20 perc), de többször levinni.
2014. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, hogy elképesztő egyes emberek hozzáállása a kutyatartáshoz.


Van egy ismerősöm akivel csak néha futok össze, teljesen épelméjű és normális, átlagembernek tartom...


Valamelyik nap találkoztunk és azt mondta, hogy mivel nem érezte jól magát a kutyáját nem vitte le még egy rövid kis eü. sétára sem. Igaz, hogy becsinált, de hát kiskutya és különben is így szokott sokszor eljárni, ha nem ér rá:((


Hát én hazáig csak pislogtam és azóta is azon gondolkodom, hogy ez valóban ennyire hétköznapi dolog, vagy én vagyok fordítva összerakva????


Egy kutyát a méretei alapján nevelik/nem nevelik?


Az én kutyám bőven mínuszban kap csak kabátot, mert egyrészt nem fázós, másrészt utálja - biztos van átlagtól eltérően fázósabb eb is, de az enyémre azért nem adok hacukát mert kicsi.

Ha hosszabb kirándulásra megyünk és hideg vagy hó van akkor természetes, de pl. hiába szereti a kutyám a havat, sajnos a szőre miatt hosszú időt nem tölthetünk kint, mert ráragad a hó és ezáltal nem élvezet a kinntlét.


egy yorki tulajdonos

2014. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha remeg a kutya akkor kell rá adni ruhát.
2014. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!