Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendbe fog jönni a bőre a...

Rendbe fog jönni a bőre a kutyának?

Figyelt kérdés
Van 1 hónapos kutyánk amit az egyik családtag megfürdetett és szegénynek kiszáradt a bőre és állandóan vakarózik.
2014. nov. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, a kutyát csak neki való kutyasamponnal szabad fürdetni.

Magától nem tudom hogy rendbe jön-e, én ajánlom hogy adj neki lazacolajat, az én kutyámnak is attól lett gyönyörű a szőre (bár ő menhelyes volt, nem túl jó körülmények között).

A Brit Care lazacolajat ajánlom, nagyon jó, sokáig elég, és kedvező az ára is.

2014. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frankón egy hónapos, vagyis négy hetes?
2014. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért szerinted hány hét 1 hónap?
2014. nov. 22. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hónaposan nem kéne még fürdetni, remélem most megtanulja a családtag :) Ha mégis valami nagyon büdösbe, vagy ragacsosba feküdt, akkor is csak neki való kölyöksamponnal, minőségivel, utána nagyon alaposan kiöblítve. De ha már megesett a baj: lehet maradt rajt sampon, nem lett alaposan kiöblítve, akkor mossátok át sima vízzel. Mindezek előtt mutassátok meg egy orvosnak, hátha olyan súlyos az allergiás reakció, hogy gyógyszeres kezelés is kell. Utána biztos rendbe jön. Jobbulást neki!
2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm az ő nevében is! :)


Ment a zöld pacsi.

2014. nov. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!