Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan erősíthetném a kötődést...

Hogyan erősíthetném a kötődést, javíthatnék a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Befogadott kutyus, nagy baj nincs a kapcsolatunkkal, de.. Kicsit olyan mintha semleges egymás meleltt élés lenne, pláne a részéről. Nincs az az imádat a tekintetében. Jó lenne, ha rám is tudna úgy nézni mint mondjuk a sípolós labdára mikor sípolok vele :)
2014. nov. 28. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek váltak be: elkezdtem kézből etetni, feladatra kapott csak kaját (nálunk speciel a kerítés mögül ugató kutyákkal volt gond, olyankor totál nem figyelt rám, így akkor kapott egy marék tápot, mikor a bajos kerítéseknél haladtunk el, illetve itthon különböző feladatokra). Emellett mindig mikor kimentem hozzá az udvarra, játszottunk kicsit, vagy csak kértem tőle egy "ül"-t, stb. és kapott egy jutifalit. Ezt kb. egy jó hónapig csináltam, de ezalatt csak én sétáltattam, én etettem, a párom max. csak játszott vele egy kicsit itthon.
2014. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írt az előttem szóló.

Az is kérdés, hogy mióta van nálad, mert az idő az ugye mindenre orvosság :)

Én azt fűzném hozzá, a lehetőségeidhez képest a lehető legtöbb időt töltsd vele, sok simogatás,(pl. az álla alatt, füle mögött vakargasd, azt nagyon szeretik) beszélj hozzá, dicsérgesd - ha jól viselkedik.

Sétáljatok ketten, eközben is legyen kontakt.(paskold meg az oldalát, melét ha nem húz), ha húz akkor az majd egy másik kérdés lesz :)

Sok sikert nektek!

2014. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

3 hónapja van nálam :)

és nem, nem húz mert megtanítottam a laza pórázon való sétálásra :D

köszi a válaszokat még egyszer

2014. nov. 28. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
a kézből etetés remek módszer !! és a sok-sok közös séta! a séta a kutyatartás egyik lényege, ha megérted,és megtanulod minden csínnyát-bínnyát :) laza pórázon ,mint írtad, és könnyedén :)
2014. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Minél többet foglalkozol vele, annál jobban össze lesztek nőve. Az enyém a klikkerezést imádja, hiszen együtt találjuk ki, mit is csinálunk tulajdonképpen. :)

Amikor előveszem, már feszülten figyel, szemezünk egy ideig, aztán elkezdi produkálni magát. Random feladatokat is szoktam tőle kérni, csak úgy, a nap során többször.

2014. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!