Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatosról adnak ki ivaros...

Illatosról adnak ki ivaros kutyát, vagy csak ivartalant?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg csak ivartalanítva. Miért adnák ki ivarosan? Így is folyamatosan szaporodnak a kutyák, mert nem ivartalanítják őket, és nem is figyelnek rájuk. A menhelyek ivartalanítva adnak ki kutyákat, az illatos úton nem tudom, mi a helyzet. Kérdezd meg őket.
2014. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Az illatos nem menhely, gyepi. Kutya be-aztán ugyanúgy ki, ha valaki elviszi.
2014. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tudomásom szerint fajtatisztát csak ivartalanítva adnak ki.
2014. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem ivartalanítják mindet, mert benne van a szerződésben, hogy szaporítani nem lehet a kutyát.

(A menhelyek között is van bőven olyan, ami ivarosan is kiad, kötelezettséggel.)

2014. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
IVAROSAN ADNAK KI KUTYÁT!!!!! Fajtatiszta kutya ott nincs, csak fajtajellegű keverék, csak hogy pontosak legyünk :) Én egy kant hoztam ki, ivarosan, szó sincs róla az örökbefogadási szerződésben, hogy ivartalanítani kellene (én ivartalaníttattam később az enyémet). Ivartalan kutyát csak akkor kapsz onnan, ha eleve úgy került be.
2014. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi fajtamentés keretében hoztunk ki onnan anno egy ismerősömmel egy spitz kant. Az egyébként kennel köhögéses kutyát csak ivartalanítva voltak hajlandóak kiadni, bár az állapota miatt a szakma szabályai szerint nem igazán lehetett volna műteni......
2014. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, van aki törzskönyvvel adja le a kutyát, akkor az is fajtajellegű keverék? :)
2014. nov. 29. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Akkor nem.De elenyészően kevés van ilyen.Miért,ingyen kutya kéne szaporításra?
2014. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen! Nem fontos a törzskönyv, csak hogy minél többet elljen a sufniban. Majd vízbe áztatott kenyeret kap heti egyszer azt jólvan. Rögtön a rosszindulatú feltételezés...
2014. nov. 29. 14:39
 10/16 A kérdező kommentje:
Ismerősöm bevágta a szaporítótól vett kutyáját az Illatosra, mert panelbe költözik és "nem viheti" magával.... no comment. És most próbálok neki gazdát keresni, olyat aki nem szaporítani akarja, én nem tudom kihozni, se ivartalanítani, és próbálom elkerülni a szaporítókat, reménykedtem benne, hogy ott legalább ivartalanítják. Ezek szerint nem.
2014. nov. 29. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!