Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan furdessem a beaglem?

Hogyan furdessem a beaglem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 hónapos beagle kutyusom.

nagyon sokat vakarozik, es hat bolhas:/

Kinti kutya, hideg ido van nem akarom, hogy megfazzon.

szerintetek mit csinaljak?

Előre is koszonom a valaszokat

leoktatasokat nem kérek;)



2014. dec. 1. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Berakod a kádba és megfürdeted bolha író samponnal, majd megszárítod, és ráteszel egy bolha nyakörvet.


Most ez a kérdés komoly?

2014. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van. Bent megfürdeted, megszárad, mehet ki. De a vízbe tegyél valami ilyesmit: [link]
2014. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 megmondtam hogy oltasokat nem kerek.

Bocs de nem rajtam mulik hogy vegyunk, nem dolgozom.

Azt tudom, akarmennyire is elkepeszto, de tudom higyan kell megfurdetni egy kutyak.

az volt a kerdes, hogy a bolha ellen, hogyan.

es lehetoleg tenyleg ne fazzon meg

csak mert anyuek nem szeretik ha a hazban maszkal(ezeet nincs is benegedve)

Bocs ha ezt nem tudod leszurni a kerdesbol.

tudom en vagyok a hibas.

Vagy neked vannak szovegertesi prdoblemaid

2# koszi:)

2014. dec. 1. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukád egyszer biztos elnézik, ha szárítás után egy darabig még bent marad a kutyus.
2014. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmondom nálunk, hogy zajlik, bár hozzáteszem, hogy nekünk bent van a kutya, tehát nem kell senkit megkérdeznem, hogy maradhat-e vagy sem! :) Szóval! Amikor fürdés idő van, megérzi, olyankor már minden baja van, mert nem szereti, régebben utálta, de mára már csak 'nemszeretem' érzést vált ki belőle! Párom beteszi a kádba, nem túl nagy vízbe. Kutyasamponnnal fürdik, mivel nem bolhás, így csak néha kap egy kis bolhairtó sampont is, amikor többet van a szabadban a többi kutyával! :) Párom mossa a testét én a pofiját! A lábakat ő is és én is! Ha végeztünk a kis törölközőjével törölköző szárazra töröljük! Mániája, hogy fürdés után a házban végig mindennek nekidörgölőzik, rohangál, majd amikor kidörgölőzte és kirohangálta magát lefekszik aludni. Este szoktuk fürdetni, tehát száradás után jön a vacsora, a pisi és kaki, ami fél órás, utána már csak a jól megérdemelt alvás marad! :) Fürdéshez a lánc nyakörvet kivesszük a nyakából, bár gondolom, hogy ez nyilvánvaló :) , amit utána nagyon tud hiányolni, szinte már sír érte, hogy rakjuk vissza neki! :) A beagle-nk 2 éves múlt, nyáron, szuka! :) Azt majdnem kihagytam, hogy a kutyaboltban vesszük neki a samponokat, nem túl drágán, nem a legmárkásabbat! Áruházakban, hipermarketekben nem szeretek ilyesmiket beszerezni! Remélem tudtam segíteni! :)
2014. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom a valaszod, tudtál segíteni:)
2014. dec. 2. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2014. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na elvileg hetvegen furdrtjuj, szaritjuk, bolha elleni spray, bolha nyakorv:)
2014. dec. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!