Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyaiskola...

Mennyibe kerül egy kutyaiskola kb?

Figyelt kérdés
csak az alapvető dolgokat akarom nekik megtanítatni : ül fekszik lábhoz marad nyugszik szóval ez kb mennyi idő mire megtanulja és kb mennyibe kerül? nem agilityzni akarok vele meg örző védő tanfolyamot se csak simán az alapokat.

2014. dec. 1. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
itt Sopronban egy alapfokú tanfolyam 40 ezer.
2014. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alapokat Te magad is megtaníthatsz! Ezért kár egy halom pénzt kidobni!
2014. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
40 ezer hogy megtanítsanak neki egy 4-5 parancsot?:O
2014. dec. 1. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 40 ezer, hogy ne csak tudja, amit megtanítasz neki, de meg is csinálja. Legalábbis jobb helyeken. Nem tanítani nehéz a kutyát, hanem rávenni, hogy engedelmeskedjen is.
2014. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak megnéztem youtubeon hogy kell megtanítani neki parancsokat. 2 hónap alatt megtanulta ezeket:

fekszik, ül, pacsit ad, marad. Meg azt, hogy "menj vissza" amikor visszaküldöm a szobába. Érti a "nem" szót, meg azt hogy "igen, jó, okos". Az "áll" parancsra két lábra állva egyensúlyozik. Klikkert nem használtam.

A dícséretet, vakargatást szereti és a kajával könnyű tanítani, bár van hogy elsőre nem fogja fel mit akarok, csak másnapra jut el a tudatáig. Másnap ismétlem és akkor már érti. Azt nem tanítottam neki, hogy póráz nélkül jöjjön mellettem, de úgy jön. Ha pórázon van, pl ha flexin, akkor messzebbre megy, mintha nincs rajta a póráz.

Otthon van még egy kutyánk, de mégis az idegen kutyákhoz félénken megy oda, sokszor a lábamhoz bújik, ezen még kell dolgozni, szocializálni. Az embereket szereti, mert sűrűbben lát embereket, mint kutyákat és az emberek mindig pozitívan állnak hozzá. Ma pl egy férfi fel is emelte (10 kilós kutya).

2014. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kutyaiskola nem csak engedelmes dolgokat tanít, hanem pl. viszonyrendezést is. Tudom ez most kínai, de ahhoz hogy harmonikus kapcsolatod legyen a kutyáddal és megértsd, hogy mit miért tesz, mindenképpen ajánlom a kutyasulit. Az ára változó, kb. 40-50e Ft körül mozog. Elsőre soknak hangzik, de ha egy életre szóló társat szeretnél, és fontos számodra, hogy megértsd, akkor megéri.
2014. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában 25-30 ezer körül mozog egy 3 hónapos engedelmességi tanfolyam vidéki nagyvárosokban.
2014. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!