Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyád neve?

Mi a kutyád neve?

Figyelt kérdés
Milyen fajta, hány éves? (ha nem egyértelmű a nevéből, fiú e vagy lány). A személyiségéből jött a neve, előre kitaláltátok vagy már volt neve (pl menhelyről van).
2014. dec. 2. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Hali :)


Nekem Amstaffom van, Néró a neve 4 és fél éves. A nevét "Nero"-ról kapta. :) És van a kis Amstaffom, 7 hónapos, Athos a neve :)

2014. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Gréti, 3 éves németjuhász
2014. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bosco,Lily,Kleo,Zizi,Jason,Herceg! :)


Mind Amstaff! :)

2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Odin


másfél éves menhelyi keverék és kan.

azt hittem, nagyra fog nőni, de kicsi maradt, így aztán már nem is illik hozzá annyira ez a név :)

2014. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tubarózsa válasza:
Az egyik Vadóc ő egy 6éves németjuhász-kuvasz keverék(fiú), viselkedese után ragadt rá. A másik egy yorkie ő pedig Rozi 10év körül lehet, bnőmék talalálták az utcán ők nevezték igy el.
2014. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sweeney 3 éves rottweiler és Klaus 1.5 éves dobermann
2014. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lintu, fiú berni pásztor és fekete labrador keverék, 3 és fél éves. A neve jelentése madár, kiskorában olyan hangot adott, mintha csicseregne.
2014. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kolbász -német vizsla keverék és a nevét a párom adta mert kicsi korában mindig "elkolbászolt" :D
2014. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gyevickie ***** válasza:
Prézli, menhelyi keverék, talán kuvasz-labrador/golden retriever keverék. Kb. 4 éves. Ivartalanított szuka. Először Álomnak neveztem el, mert nagyon jó kutya volt (most is az), de arra sehogy sem akart hallgatni. Így lett Prézli, amit a család szavazott meg, föleg a színe alapján, nagyon hamar megtanulta. Így karácsony közeledtével viccesen szoktam Rudolfnak becézni, mert telente mindig sötétrózsaszín lesz az orra. :)
2014. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Angie.:) szuka, de ha kan lett volna akkor Benji lett volna.:) szoktuk Angie-Benjizni :)
2014. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!