Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri egy k9 es hámot venni?...

Megéri egy k9 es hámot venni? Vagy jó a "sima" is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek is jók, csak más célra. Szerintem egyikre se lehet rámondani, hogy legjobb, mert más-más felhasználási területeknél más tulajdonságok kerülnek előtérbe. Amúgy ha a kérdező kutyájának a torkával van valami és ezért kell a hám, ráadásul fontos a gyors felvétel, akkor a Julius-K9 nem rossz választás. Egy mozdulat belebújtatni a kutyát és mégegy mozdulat összecsatolni a haspántot. Én a két változat közül az IDC-t javasolnám.
2014. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nagytestű kutyámnak van ilyen Julius K9-es hámja, de mi csak az autóban használjuk, biztonsági övvel. Arra tökéletesen megfelel.
2014. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is van k9-es hámunk, de a tenyésztőtől vettük olcsóbban (annyi, hogy nincs rajta a k9 logo, mert egyenesen a gyártótól jött), a normál árán biztosan nem vettük volna meg, annyit szerintem nem ér. Bár nekünk inkább csak húzásra kell (oldalkarikás), meg néha sétálunk benne. De egyébként én nem vagyok érte oda, jobb szeretem a heveder hámokat.
2014. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!