Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhairtó módszert...

Milyen bolhairtó módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nemrég örökbefogadtam egy kutyát a menhelyről és nagyon bolhás. Megfürdettem bolhairtó samponnal (Bobi)

meg beszórtam bolhairtó porral (Panzi) de szinte semmit nem használt. Tudnátok valamit ajánlani? Bolhanyakörv esetleg mennyire hatásos?


2014. dec. 4. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok otthon kutyasamponmárkák témájában, de annyit azért így is tudok, hogy a fent leírt márkák nem túl minőségiek. Nem csodálom, hogy semmit sem használt egyik sem. Nézz utána és vegyél valami minőségit, vagy vidd el kutyakozmetikushoz. Egyébként nyakörvben a Forestot ajánlom, én ugyan nem használom, de az ismerőseim közül majd' mind olyat használ és jók a véleményeik róla. Én Advantixet csepegtetek rá, azzal sem volt semmi problémám eddig.
2014. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ezek a termékek nem igazán fognak használni az biztos.

Esetleg Frontline Combo vagy Advantix spot-on ami jó lehet. A scalibor nyakörv is nagyon jó, hatásos, csak a kutyám nyakán nem maradt szőr tőle...

Én most Bravecto tablettát adtam neki. Mindenre jó, csak 1 tabletta, beadod, 1 órán belül kimegy az összes bolha. Vényhez kötött ugyan, meg elég drága is, de tuti jó!!

2014. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!