Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a csirkelábas,...

Mit gondoltok a csirkelábas, disznóorros, pici döglött halas jutalomfalatokról?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam ilyet a boltban és elgondolkodtam: vajon gusztustalan, vagy természetes és hasznos?

2014. dec. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van. Én inkább tepertőt veszek.
2014. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt én is szoktam :D
2014. dec. 4. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én virslit szoktam adni, de most kaptam a Brit táp mellé jutalomfalatot, azt imádja. Olcsó és rengeteg van benne. Azt sétához használom, mert attól nem lesz zsíros a kezem, mint a virslitől. A virslit meg a kutyasuliban és a gyakorlásnál kapja.
2014. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Disznóorrot szoktam venni nagy ritkán a kutyának, karácsonyra, szülinapjára, stb. Ez legalább 15-20 percig kibírja. :D
2014. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy gusztustalan, természetes és hasznos! De tényleg, sokkal többet ér, mint ezek a préselt növényi zsíros vackok amitől sok kutya hígfosást kap.


Disznóorr? Enyém imádja. Marhagége? Középfül? Még jobb. Pici döglött szárított halak? KEDVENC.


Figyelj, én vettem a szárazföldi remeterákjaimnak ilyen apró szárított egész halakat, épp tettem volna be a terráriumba mikor látom, hogy a kutyám a kezemet nézi és csorog a nyála. Majd összeszarta magát örömében, mikor ő is kapott :D


Inkább rágcsáljon ilyeneket mint olyan nasit, amiről nem is lehet megmondani, miből van.

2014. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Már miért kéne jutalom egy tetves kutyának? Pláne disznók halála révén?
2014. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólást nagyon sokat segített :D Miért érne többet a disznó egy kutyánál???
2014. dec. 13. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!