Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámra szeretnék biztosítást...

Kutyámra szeretnék biztosítást kötni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Másfél éves törzskönyvvel rendelkező kutya.
2014. dec. 8. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A Groupama biztosítónál van nagyon jó biztosítás rájuk, úgy tudom. Annyi a hátránya, hogy lakásbiztosítással együtt köthető, viszont bármilyen orvosi ellátásnak (gyógyszer, stb) a 80%-át fizeti, kivéve a kötelező oltásokat és az ivartalanítást. De nézz utána, hogy van pontosan!
2014. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most újítottam meg a Generálinál a lakásbiztosításomat. Mivel eddig kertesben éltem, a lakás mellett kutyára felelősség biztosításom volt. Most átírattam a kutyának egészség biztosításra. Évi 200 ezerig fizet.Ez a középső forma a három válaszhatóból. Egy-egy alkalommal 50 ezer a plafon. Nem szükséges törzskönyv. A biztosításom összege nem változott.
2014. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekemsemmilyen biztosításom nincs,csak a kutyámra szeretnék.
2014. dec. 8. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

A lakásbiztosìtásba kombináltak sokkal jobbak. Nekünk is a groupamánál van, mindig fizetett eddig.

A kisállat biztosìtbiztosìtások jellemzően sokkal drágábbak ès rengeteg betegsègre nem fizetnek (90%-ban a fajtára jellemzőekre nem).

2014. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 4-es írja! Az Aegon biztosítónál van kifejezetten kisállat biztosítás, de nem valami jó. Pl. 7 éves kor felett nem lehet már használni/megkötni a kutyára, meg tényleg szinte semmire nem fizet.


De be kell akkor menni mindbe, meghallgatni, hol mit mondanak, aztán az alapján el tudod dönteni!

2014. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak kutyára érdekel,nincs saját lakásom szóval a lakasbiztosítással együtt az kilőve.
2014. dec. 9. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!