Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől habzik a kutya szája?

Mitől habzik a kutya szája?

Figyelt kérdés

Nem rég elhunyt szeretett bernipásztor kutyám az utolsó napon mikor még élt azt vettem észre hogy habzik a szája,soha elötte nem tapasztaltam ezt.

Megmérgezhették vagy betegség is okozhat ilyet?



2014. dec. 10. 18:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

És ha megmérgeznéd a kutyáját, mi változna meg? Ugyanolyan lennél, mint az, aki megölte a te kutyádat!

Ha átjárt a szukához, az azért volt, mert a szuka tüzelt, és nem voltak ivartalanítva a kutyák!

Én is mérgezésre tippelek a leírtak alapján!

2014. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

ezért írtam hogy nem fogom megmérgezni mivel én nem ilyen vagyok és szegény kutya nem tehet semmiről.Félre értés ne essék egy állatot se bántanék.

Mivel kezdenéd az élete pokollá tevésést? :)

2014. dec. 10. 19:25
 23/28 anonim válasza:
100%
Lehet hogy volt a pincében patkányméreg és allergiás volt rá
2014. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
akkor nem kezdőtek volna el elötte a tünetek mielött be lett hozva mivel elötte nem tartozkodott ott és nincs patkáy méreg a pincébe.
2014. dec. 10. 19:49
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egy állatorvost kérdezel meg, minek is lehet tünete a habzás? Amúgy boncolás nélkül csupán feltételezések vannak.
2014. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem tippelni kell,hogy tüdőgyulladása vagy más baja van-e vajon,hanem azonnal orvoshoz vinni.

Csendes veszettségről hallottál már?

2014. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 sippara ***** válasza:
71%
Nagyrészt azért halt meg, mert nem volt rá figyelve, nem volt biztosítva,hogy ne tudjon kóborolni, nem volt ivartalanítva. Innentől meg olyan mindegy, hogy elütik, megmérgezik, vagy egy másik kutya sebesíti meg halálosan.
2014. dec. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem tudom mivel, de gondoskodnék róla, hogy ne tudjon aludni... :D
2014. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!