Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya alapkiképzése?

Figyelt kérdés
Szeretném a játékos,de nagy testű német juhászomat (8 hó)taníttatni.Vállalják úgy is,hogy én nem vagyok ott a foglalkozásokon?
2010. febr. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van bentlakásos kiképzés csak nem ér semmit!Bocsi... A kiképzőnek tökéletes szót fog fogadni, de aztán hazamegy egy teljesen más környezetbe és veled ugyanolyan lesz! Te élsz vele, te vagy a gazdája. Az az igazság, hogy nem a kutyát kell nevelni, hanem Téged kell megtanítani arra hogyan kezelj egy kutyát! Ezért nem jó ez a módszer.

Inkább nézz körül a neten, fel vanna sorolva a kutyaiskolák. Kiválasztod amelyik neked tetszik. Ki van írva az oldalra az ára, vagy felhívod és megmondják. Általában vagy egy korhatár ami fölött mehet a képzésre, először a kezdő szintre, majd ha azt elvégezte akkor tovább.

2010. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

A mi kiképzőnk is vállal ilyet, kb. 4 hétig van nála egy kutya, amikorra minden fontosat tud. Bár megvan a véleménye azokról, akik nem veszik a fárdságot tanítani a kutyájukat, szerinte felejthetetlen élményből marad ki az ilyen gazdi. Ő, miután a kutya "kész van", tart 2-3 foglalkozást a gazdinak is, hogy pontosan tudja kezelni ő is a kutyát.

Engem anno úgy fogadott a suliban, hogy a kutya mindent tud alapvetően, és kutyaiskolában a gazdi tanul.

2010. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem válaszoloknak teljesen igazuk van. 6 hónapos korátol járok suliba és nem hagynám ki .Igazábol én tanulok.
2010. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

bentlakásos kutyaiskola szerintem 100 000.-ft körül lehet.

viszont a kutyasuliban a gazdit tanítják, hogyan kell bánni a kutyával.

a kutya tudni fogja amit kell, csak éppen te nem tudod, hogyan kell .

a kutyasuli neked segít.

2010. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!