Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg létezhet ez a kennel...

Tényleg létezhet ez a kennel ahol így, , tenyésztik, , a kutyákat?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 éve találkoztam először a hirdetésével a neten amikor is rotweiller kölyköket árult egyszerre akita kölyökkel ( akitából már csak 1 kan maradt anno egy idősebb szóval biztos nem vitték el tőle). Majd később rá pár hónapra husky-kat. Utána nem találtam semmit róla de megint ugyan az a kennel név alatt már megint 2 külömböző kutyafajtából árul kölyköket.



Szóval a kérdésem az,hogy ezek szerint van neki vagy 4-5 fajtából 1-1 szukája amit tenyészt? Weboldala nincs neki de felismerem mert mindig ugyan az a kölykök kennelneve. Szerintetek létezhet olyan hogy sok féle fajta kölyköt árul ( természetesen TK-val) ? Nem ütközik szabályba, hogy mennyi fajtát tenyészthet 1 személy?


2014. dec. 14. 17:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* Utána nem találtam semmit róla egy ideig de most megint ugyan ....
2014. dec. 14. 17:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, hogy több fajtát is tenyészt egy tenyésztő, általában kettőt, ez önmagában még nem probléma, habár azt kétlem, hogy 4-5 fajtával bárki is komolyan tudna foglalkozni. Szóval a kérdés inkább az, milyen minőségűek a kutyái (főleg, hogy hirdetnie kell őket)?
2014. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden tenyésztő hirdet. Amúgy nem tudom milyen minőségűek nem igazán értek azokhoz a fajtákhoz ami neki van. Szerintetek nem probléma többet tenyészteni mondjuk mint 2 fajta? A foglalkozás szerintem evidens mivel lemozgatni lemozgathassa és taníthassa őket akkor is ( vagy akkor sem) ha egy fajtából van 5 szukája ...
2014. dec. 14. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Többfajta kiskutyát egyszerre általában nem tenyésztők,hanem szaporítók árulnak,a nagyobb bevétel miatt.

Olyat már láttam rendes tenyésztőnél,hogy tenyésztett egy bizonyos fajtát,de volt külön egy példánya egy más fajtából.

2014. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Létezik, hogy valaki több fajtát is tenyészt, de ahogy előttem is írták, nem mindegy a minőség.

Ha azokat a kölyköket chippel, oltva, féreghajtva, tkval, 8 hetes korában adja el, garanciával, akkor nincs baj, bár én sem hiszem, h komolyabban tudna valaki foglalkozni ennyi fajtával, hacsak nem keres milliókat :D

Vagy szaporító, azért tud ennyit "tenyészteni"

2014. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt nem szaporítóról van szó hanem tenyésztőről ( no ha szakszavakat használunk, de emberi józan észben ő is szaporító ezek szerint).
2014. dec. 14. 17:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Józan ésszel gondolva igen szaporító hiszen több fajtát tart és hoz le tőlük kölyköket csak annyi, hogy nagyban csinája és TK-val árulja nem kicsibe mint egy sima szaporító.
2014. dec. 14. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az akitákhoz értük, ha mutatsz róluk képet vagy dobsz egy linket, tudok nyilatkozni milyen minőség. Mi a kennelnév?
2014. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó akitás hirdetését vagy 4 éve láttam. Nem mentettem le róla képet azt hiszem. Kennel nevet nem szeretnék mondani.
2014. dec. 14. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát egy tenyésztőnek azért minimum szokott lenni honlapja, és 1-2 fajtánál többet ritkán szoktak tenyészteni. Hirdetni sem nagyon kell a kölyköket, mert általában előjegyzés van rájuk, megtalálják őket az érdeklődők a honlapon, és kiállításokon keresztül. Legtöbbször mindig több a vevőjelölt, mint a kiskutya. Vannak fajták, ahol akár éveket is várni kell egy kölyökre. Ezért picit gyanús ez az illető.
2014. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!