Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma a kutyám olyan pózban...

Ma a kutyám olyan pózban "pisilt" vagy nem tudom mit csinált, mint amikor kakilni szokott. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Másfél éves szuka, ha ez számít. Bővebben annyi hogy leguggolt, mintha kakilna és pár kis csepp jött ki a fenekéből. (vagyis a pózból következtetően gondolom hogy onnan jött) Nem volt véres meg semmi csak sima átlátszó. Ez normális? Vagy valakinek csinált már ilyet a kutyája? Mert az enyém még sosem és nem tudom hogy szorulása van és nem jön semmi, azért állt be olyan pózba vagy valami más oka lehetett?

2014. dec. 17. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megindult az ivarzás.
2014. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Altalaban a szukak gugolva a kikilashoz hasonlo pozban pusilnek. Amugy "altalaban" hogy szokott a ted?
2014. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pardon, telefonom mar megint azt hiszi jo buli, ha nem azt irja amit akarok.... :(
2014. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tüzelést pár hete hagyta abba. Amúgy ez volt neki a második tüzelése. Nem gondolom hogy pisilt csak nem tudtam mihez hasonlítani. Meg már pisilt előtte, jelölgetni szokott, de szerintem most nem azt csinálta mert látszott hogy keresi a helyét meg fészkelődött. Pisilni is szokott de akkor közelebb guggol a földhöz és egyenes a háta. Most meg úgy csinálta hogy begörbítette a hátát. Ahogy most guggolt az a tipikus kakilós póz volt, amit eddig csak kakilásnál csinált.
2014. dec. 17. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet szorulása van és azért csinálja. Meglehet, hogy amit mostanában kapott kicsit összesűrűsödött benne. Változtatni kellene kicsit az étrendjén.
2014. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is a szorulásra gondoltam először. Igyekszünk neki változatos étrendet biztosítani, de elég válogatós és nem igazán eszik száraztápot sem, pedig már próbáltuk beáztatni, meg a konzervel is összekevertük de semmi. Ha nagyon éhes napközben ráfanyarodik hogy megegye de az nem a kedvence. Szoktuk váltogatni a száraztápokat, hogy esetleg egy másik fajta jobban ízlene neki, de nem nagyon bírja. Ma már minden rendbe volt kakilt meg pisilt normálisan. :)
2014. dec. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!