Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidékiként esélyem sincs,...

Vidékiként esélyem sincs, hogy, , hivatalosan" tanuljunk a kutyámmal dog dancing-et?

Figyelt kérdés
A fővárostól 300 km-re lakunk, de itt sem kutyatáncos, sem agility-s megmozdulások nincsenek, utóbbi miatt is a szomszéd megyeszékhelyre fogunk átjárni. Dog dancing-et is oktató suliról viszont csak Pesten olvastam, már meg nem mondom, egy régebbi válaszban melyiket írták. Szeretném ezt a sportot komolyabban űzni idővel, akár nagyobb DD versenyekre eljutni, kijutni, de nem tudom, kihez fordulhatnék. Az ország keletibb felében lakunk.
2014. dec. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet suliban megtanulni. Szemináriumok szoktak lenni, azok persze nagyon hasznosak, de a trükktanítás otthoni elfoglaltság. Hidd el, akik komolyan csinálják a dd-t, azok nem kutyasuliban tanulták! A klikkerezésnek nézz alaposan utána, az lesz az alapja mindennek, az egyes trükkök tanításáról pedig rengeteg forrást találsz a neten.
2014. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy környéken lakunk...

Ahogy én a videókban láttam, alapengedelmesség + trükkök az egész, egy sztorira, zenére felépítve. Én nem hiszem, hogy aki ezeket képes a kutyájának egyedül vagy kiképzői segítséggel megtanítani, az ne lenne képes ezeket egymásra építeni.

2014. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Klikkerezünk és már rengeteg trükköt, dd elemet tud a kis csajosom, valamint a másik, immár nyugdíjas éveit élő öreg kutyámmal is volt anno egy amatőr kis fellépésünk, még középiskolás koromban egy sulis ünnepségen...Csak egyszerűen nem tudom, hogyan kezdhetnénk hozzá ,,hivatalosan", hogy lehet versenyekre eljutni, kvalifikálódni.
2014. dec. 19. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyből lehet menni 1. osztályban, nincs semmi kvalifikáció, csak már komolyabb, nagyobb versenyeken. De érdemes legalább egyszer hobbi osztályban indulni, ott rengeteget tanulhatsz, a bírálatok is kifejezetten építő jellegűek, el fogják mondani részletesen, hogy miben érdemes változtatni és mi a jó. :)
2014. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!