Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarvizslám szemproblémájára...

Magyarvizslám szemproblémájára keresek illletve kérnék segitséget?

Figyelt kérdés
kékes folt és 1 törés van a magyarvizslám szemén és állandó jellegel verés a szemfehérje mi lehet a probléma?az állatorvos azt mondja születéskori probléma és elmulik de 3honapja semmi változás!adott neki az állatorvos szemcsepet de nem segit:(
2010. febr. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza kellene vinni az orvoshoz !
2010. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyban szokta növelni az állatorvos gyógyítási hatékonyságát, hogy elviszem máshoz is, hogy ő mit mond. A nagy az eltérés, valamelyik nagyon kontár.

Épp a napokban szembesültem ezzel én is és sajnos nem először. Nem szentírás, amit mond a dokitok. Nyugodtan kérdőjelezd meg.

2010. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem!csak nálunk Kispesten 1 állatorvos van már csak akinél nem jártam de arra itt a környékemen azt mondták hogy nagyon drága még ezzel nem is lenne gond mert minden a kutyus de leginkább azért nem vinném oda mert azt is mondták hogy nem megbizható volt hogy rosszul oltotta be a kutyát és feldagatt a kutya böre!esetleg nem tudna valamelyikötök egy kimondottan jó állatorvost
2010. febr. 3. 19:49
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Nem a világvégén laksz, igen sok állatorvos van arrafelé.

Pl. a Murmucok rendelőt tudom ajánlani, (nem tudom, Kispesten pontosan merre laksz) az 50-es villamossal mész az Europarktól, a sorompónál kell leszállni.

Akit még merek javasolni: Dr. Tölgyesi Zoltán XX. Török Flóris u. (szintén Europarktól 52-es villamos, a nagy kanyar után a 2. megálló). Feltételezem, hogy nem kocsival mész, ha a környékben gondolkodsz.

Biztosan vannak még mások is, de őket ismerem és merem ajánlani. Jobbulást a kutyusodnak.

2010. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van szemész szakorvos is. Pl Kőbányán

[link]

2010. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 4. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!