Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kéredzkedik ki a kutyám?

Miért kéredzkedik ki a kutyám?

Figyelt kérdés
8honapos kutyám nappal szobatiszta de este többször ki kell vinni pisilni,kakilni miért nem tartogatja reggelig ,hogy tudom rászoktatni?
2010. febr. 3. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szegény valami miatt vágyik. attól függ milyen enemű

ha fiu, érzi a szukákat,

ha lány, akkor a fiukat.

reggelig ne várd hogy kibirja, nappal más, éjszaka is. vagyis este is. ha evett este akkor automatikusan kakilni kell neki. na de mindegy.

az én hathós amstaffom is vágyik este, főleg a hóba. vidd le egy körre a tiedet is :)

2010. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt egészségtelen visszatartani. Szorulásos lesz tőle.
2010. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont attól fél, hogy nem fogja tudni visszatartani éjszaka, ezért ha érzi, hogy csak egy csepp pisit is ki tud préselni magából az éjszakai alvásod előtt, akkor azt azonnal el akarja intézni.

Be is pisil, kakil éjszaka, vagy csak este többször kell kiengedned?

2010. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig a jó, amíg szól, hogy engedjétek ki, és nem a szpbában intézi el. 8 hónapos kutya még félig kölyök, ilyen korban akár "balesetek" is előfordulnak. Az én kutyámnál ez volt az a kor, amikor végre éjféltől reggel hatig-hétig tartani tudta, korábban éjjel is felkeltem vele, és levittem.
2010. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!