Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mi a leggyorsabb...

Ilyenkor mi a leggyorsabb megoldás?

Figyelt kérdés

Ha van egy kistestu kutyatok kimentek vele a hóba játszani, de beleragad a szorebe a hó es összetapad a hó es szinte mar jeges lesz

Hogy lehet a legkönnyebben es leggyorsabban leszedni?


2014. dec. 28. 14:19
 1/5 anonim válasza:
Nekünk régebben puli kutyánknak a mancsába tapadt bele a hó, kis görcsökbe, de nem tudott tőle menni, egyszerűen csak szétnyomkodtuk a görcsöket. Szétroppantod mint egy hógolyót
2014. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt en is próbáltam, csak az a baj, hogy annyira összeáll, hogy nem bírom szét nyomni, előbb szetolvad, minthogy szetnyomnam
2014. dec. 28. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon tudsz ez ellen tenni, max. annyit, hogy folyamatosan lesepred róla a havat, hogy a lehető legkevesebb fagyjon rá.
2014. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát majd leolvad, ha gyorsítani szeretnéd, akkor tegyél alá egy törölközőt és hajszárítóval olvaszd ki.


Amíg meg játszik, addig meg arra kell figyelni, hogy a talpába a lehető legkevesebb ragadjon. A hosszúszőrűeknek én mindig kivágtam a talppárnáik közül a szőrt.

2014. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KGabi0000 ***** válasza:

Persze nálunk még nem esik a hó!Pedig már úgy szánkóznék egyet,meg a kutyummal ugrálni a hóban.De ezért sem esik.

Én is csak a szétnyomkodást vagy a hajszáritóst megoldást tudom ajánlani.

2014. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!