Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám feltehetöleg megevett...

Kutyám feltehetöleg megevett egy nejlonzacsit csak a végét láttammmeg a szájába amit lenyelt. Mit kezdjek vele? átmegy rajta vagy adjak hashajtot?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
igen én pontoztam le mindenkit :D ...szegény gazdit rémizgetitek h meghal a kutyája ha nem viszi dokihoz meg ienek ...ez mind-mind hülyeség ,mondom nálunk zacskótól kezdve műanyag fém ...mindent megeszik és semmi baja
2014. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém is megzabált egyet. Hívtam a dokit, azonnal jött és HÁNYTATÓT kapott, nem hashajtót!!!
2014. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
12%
Ilyen fogyatékos egy állatot xD
2014. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora a kutyád? Az enyém nagytestű, evett ő már mindent, zacsit, kenőmájasnak a csomagolását, aminek a végén van egy kis fém záró, zoknit, stb. Lekopogom, eddig még soha nem volt baja, kikakilta.

Ellenőrizd a kakiját minden nap, és ha valami rendellenességet észlelsz, azonnal vidd orvoshoz.

2014. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 4 hónapos, nemrég evett meg egy zacsit, csak mert zörgött, magától kihányta. Minket is megviselt (szegény perzsaszőnyeg is megsínylette), meg őt is, de kutya baja! Az állatorvos nekünk azt mondta, magától kijön, a hánytató jó ötlet
2014. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!