Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz-e, hogy ezért börtön jár?

Igaz-e, hogy ezért börtön jár?

Figyelt kérdés

Néhány napja ivartalaníttattam az állatainkat, de nem szóltam róla senkinek. Korábban már tettem említést az ivartalanításra vonatkozóan, de süket fülekre talált, illetve hallani sem akart róla senki! Ezért megfogtam őket és elvittem az állatorvoshoz. Azóta remekül vannak, bár nem nagyon van kedvük játszani. (Mondjuk sztem a műtét miatt)

Otthon ijesztgettek ilyesmivel, mert hogy megcsonkíttattam őket. Eléggé kiborult mindenki. Ja én álltam a költséget...


2010. febr. 3. 20:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Korábban ezt a kérdés tettem fel ezzel kapcsolatban:

Hogyan tudnám meggyőzni anyukámat, hogy az lenne a legjobb a kutyánknak, ha ivartalaníttatnánk?

2010. febr. 3. 20:55
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, naponta sokasával ivartalanítanak kutyákat, macskákat
2010. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobbat tetted,amit egy tudatos állattartó tehet.Hülyeség a börtön.Szerintem büszke lehet Rád a családod.
2010. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg annak,aki ijesztgetett,hogy hülyeséget beszél.Ezzel a "csonkítással"jót tettél a kutyádnak.Ha tilos lenne,nem csinálnák meg az állatorvosok.

A menhelyekről kikerült kutyák ivartalanítva vannak,sőt a különböző szolgálati kutyák is.

Gyorsan rendbe fognak jönni.

2010. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a pontos válasz: NEM!

Jól tetted, megkíméled őket a daganatod betegségek kialakulásától, felesleges szaporulattól, párzási időszakban elkóborlás veszélyétől. Ez nem csonkítás, hanem felelős állattartás. Emiatt nem kell magad rosszul érezni. És szomorú, hogy a családod ezt nem látja be.

2010. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora ökörséget még nem hallottam,hogy ezért börtön jár...
2010. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha állatorvos végezte az ivartalanítást, az nem csonkítás! Nyugodj meg, a legjobbat tetted a kutyáddal, jó gazdija vagy!
2010. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
dehogy jár érte börtön.jól tetted!lehet csak azért riogattak,mert költséges és sporolni akartak.
2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából azért mondogatták mert engedély nélkül vittem el és nem szóltam. Egy háztartásban lakunk, tehát mindnyájunké az állatok... :-) Én tudom, hogy jót tettem nekik, de mégis olyan rosszul érzem magam a kivitelezési módszer miatt...
2010. febr. 3. 21:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Alaptalan a riogatásuk. Visszanéztem a másik kérdést. Menjen el anyukád menhelyre kutyákat gondozni. Egyrészt be fogja látni,hogy ez szükséges volt, másrészt meg ott kedvére kutyázhat. Ráadásul jól jön a segítség a menhelyeken.
2010. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!