Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol lehetne olcsón/...

Budapesten hol lehetne olcsón/olcsóbban oltatni?

Figyelt kérdés
A héten voltam beoltatni a kutyámat és egy vagyon volt! Volt az árban kombinált oltás, féreghajtó, újfajta kiskönyv (amit állítólag kötelező lecserélni) + vmi regisztrációs díj az egyik matricára és így fizettem 9000ft-ot. (Szentendre, Budakalász, Fót, Dunakeszi, Vác, Surány, Pócsmegyer körüli területek is jó) Szeretnék valami barátibb árat fizetni jövőre.
2010. febr. 4. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy elsőre soknak tűnik,de sztem annyira nem az, mi vidéken 4500-at fizettünk csak a kombiért...Féreghajtót külön kellett megvenni, és a reg. díj meg az új kiskönyv ára szerintem egységes mindenhol...
2010. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy a könyv és a matrica reg. díj nélkül 7500 lett volna, ebből nem tudom mennyi a féreghajtó tabletta ára.
2010. febr. 4. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Borzalom, hogy átvernek titeket az orvosok!

Mi szegediek vagyunk, és Makóra járunk le oltatni meg kezeltetni 2 kutyát, és 1650Ft-ba kerül UGYAN EZ, amiért te 9000-ret fizettél (kombi 1400Ft, féreghajtó 100Ft, új kiskönyv 150Ft, és REGISZTRÁCIÓ ELEVE A KISKÖNYVHÖZ JÁR!!!)

Ha beleszámoljuk a benzinpénzt (Makó-Szeged táv 30km, az 2000Ft) így is jobban megéri!

Hogy lehetnek ezek az orvosok ennyire mocskosok...

2010. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig féreghajtót soha ne adass be állatdokival, mert nálunk Szegeden a tabi ára dokinál 400Ft, és ugyan azt megkapom a humán patikákban 130Ft-ért!
2010. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, pont ezért érdeklődök másik(olcsóbb!) hely után.
2010. febr. 4. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szentendrei állatkórházat tudnám ajánlani, nem tudom pontosan mennyiért oltatnak, de mi ott oltattuk egyszer kutyánkat, és lényegesen kevesebbet fizettünk, mint egy másik állatorvosnál.

A honlapjukon tudsz nézelődni: www.hegyvidekiklin.atw.hu

Nem tudom mennyi, meg hogy most mennyi, mi egy fél évvel ezelőtt voltunk, velünk nagyon kedvesek, lelkiismeretesek voltak! :)

2010. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!