Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Collie-sok! Tapasztalatok?

Collie-sok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Neveléssel kapcsolatban.



Normális válaszokat kérek!



2014. dec. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen neveléssel? Okosak, könnyen taníthatók, emberekkel-gyerekekkel, állatokkal barátságosak, ha megfelelően szocializáltad a kutyát. Konkrét problémád van?
2014. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nekem nincs Border collie-m csak érdeklődöm de azért köszi
2015. jan. 4. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van border colliem. Tényleg nagyon okosak. Gyorsan rájönnek, hogy mit vársz tőlük amikor pl a pacsit tanítod nekik. Az enyémnek 10 perc se kellett hogy megtanulja, utána már csak gyakoroltuk. Az ült és a feksziket kb 3-szor csinálta és már tudta is. Szinte élvezet látni amikor rájönnek hogy mi a feladatuk. Imádom őket :)
2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért még írhattok,kíváncsi vagyok
2015. jan. 24. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is van egy collie-m, nagyon imádom roppant tanulékony,de nekem azért sokat fájt miatta a fejem az elején. Mikor egy éves lett akkor kezdett igazán "kutya" lenni.:) Persze már előbb elkezdtem tanítani, amikor tanítottam nem akart engedelmeskedni,de ha másnap megpróbáltam már mindent tudott. Amikor nem simogatom akkor a kezemet bökdösi az orrával. Én nagyon ajánlom ha érdekel. De szerintem sok törődést igényel. :)
2015. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!