Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fel-alá mászkál,...

A kutyám fel-alá mászkál, ki-be kéretszkedik, mászkál egész nap? Ez valami betegség lehet?

Figyelt kérdés
16éves a kutya nem lát és nem is hall már szegény. Csak szimatol, de jól is eszik meg úgy elvan csak ez a mászkálgatása idegesít egy kicsit.
2010. febr. 4. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet érzi hogy meg fog halni és keresi a helyet ahol nyugodtan átmehet a szivárvány hídon. :(
2010. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel öreg a kutyus csatlakozom az előttem szólóhoz...ez az élet rendje:(
2010. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy öreg a kutyus nem bizti hogy meg fog halni! Deh lehetséges.. :( Lehet hogy csak több szeret kéne neki mert, érzi hogy öreg és lehet azt gondolja már nem szeretik annyirra!! :(
2010. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a helyét keresné ahol el akar pusztulni :( mert ahogy kimegy rá pár perc múlva már kéretszkedik is vissza. Szeretethiányt se gondolnám mert van vele törődve és foglalkozva is.. Egyébként az én véleményem szerint is az öreg korra fogható ez a viselkedése..
2010. febr. 5. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
szenilis, elfelejti,hogy volt e kint ? volt -e bent ?, ezért inkább megnézi :):):)
2010. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megnézetnéd az áééatorvossal, nincs-e valami szervi baja?

Ha 16 éves, akkor bizony bármi lehet, és meg is halhat, hiszen megette a "kenyere javát".

2010. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az oreg korra.Az en kutyam 3 eves es ki,be kereszkedik.Raadasul 5 percenkent.Sot meg az ajtot is kaparja.Szerintem csak el akarja valamivel foglalni magat...
2010. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A mi kutyánk akkor csinálta ezt,amikor fájdalma volt.Kereste a helyet (ahhoz kötötte),ahol nem fáj neki.Sajnos daganata volt és el kellett altatni :-(

Reméljük nincs gond,de tapogasd át.

2010. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!