Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin kutyatáp vagy más?

Royal Canin kutyatáp vagy más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 11 hetes nemetjuhasz kiskutyam. 4 hete lett tul a parvon, utana dieta, de most ismet megy a hasa bar kozel sem olyan mint akkor volt, hanem csak nagyon laza es az orvosunk mondta, hogy celszeru lenne valtani akar a Royalon belul is - mert szerinte ez nagyon jo tap - es az megoldana a problemat. Royal Canin Maxi Junior tapot kap es szeretnenk tapot valtani de el vagyunk veszve, rengeteg a premium kutyatap, hallottunk a Josera taprol, hogy az is jo, a Flatazort is nezegetjuk, vagy a Royal Canin German Shepherd fajtatapjat. Szerintetek melyik lenne a jobb dontes? Tapasztalatok erdekelnek.

2015. jan. 4. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve az Orijennel is probalunk baratkozni.
2015. jan. 4. 14:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül messze az Orijen a legjobb, de ha jól tudom, a lefdrágább is.
2015. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es az Orijenbol letezik 1kg-os kiszereles vajon, h egyaltalan kiprobaljuk, h izlik-e neki? Nem vennek meg 13 kg-t 20 ezerert mert merges leszek ha nem eszi meg. A Royallal nem vagyok tul elegedett, az osszetevokkel se, hiaba a dokink szerint exkluziv tap..
2015. jan. 4. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, tudtommal 6 kiló körüli a legkisebb kiszerelés. Viszont szerintem ne az legyen a szempont, hogy a kutyának mennyire ízlik, mert az leginkább azon múlik, hogy mennyi ízfokozó meg egyéb szar van benne. Tele tál mellett viszont még egy kutya sem halt éhen, ha 3 napig nem kér belőle, akkor 3 alkalommal pár perc után elveszed tőle, nem lesz semmi baja. Ha nem kap mást, egy idő után mindenképpen megeszi. A legtöbb kutyának 3 nap sem kell hozzá.

Tény, hogy a RC nem túl jó, amelyik állatorvos szerint az a tuti, az vagy hülye, vagy az RC pénzeli, tápot árul, ilyesmi. (Mivel szerintem viszonylag kevés hülye tudja elvégezni az állatorvosit, az utöbbira tippelnék.)

2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi josera kids-el etettük a kölyök rotinkat, a tenyésztő is ezzel etet (meg más joserával ugye), tökéletesen bevált. Most festivált eszik. Ár-érték arányban nagyon jó táp.
2015. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Herczeg András ***** válasza:
2.5 évvel ezelőtt mikor újra kutyám lett, közel fél évig olvastam tápok után mi lenne megfelelő, s hosszas hezitálás után arany középutat választottam. Happy dog maxi junior kapott, s most Happy Dog akive eszi, ezen felül soha semmi baja nem volt kutyámnak, Belcando sem rossz választás, Acana semmiképp nem ajánlom több kutyás társamnak gondja volt.Lesd meg kutyám Youtube: Zeusz Balaton pl de sok videó van róla :)
2015. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Próbáld ki a Platinum tápot! Nem tudom hallottál e róla, de ez sokkal jobb,mint az RC! Ha rámész a táp oldalára akkor onnan tudsz rendelni kóstoló csomagot ami ugyebár ingyen van. Mi nagyon megvagyunk vele elégedve.

[link] <- itt az oldal ;)

2015. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!