Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespitz kiskutyá...

Pomerániai törpespitz kiskutyámat szeretném kutya pelusra szoktatni, hogyan tudnám a legkönnyebben? Jelenleg 7 hetes.

Figyelt kérdés
nem érdekelnem az egyéb vélemények hogy az hülyeség és az rossz a szobatisztaságra tekintve!Válaszokat Előre is nagyon köszönöm!

2015. jan. 4. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban tenyésztő lennél, foglalkoznál azzal, hogy hülyeség és rossz a szobatisztaságra tekintve!

De ha tényleg tenyésztő vagy, kérlek add meg nekem a kenneled nevét, mert pont ilyen fajtát keresek, és érdekelnek a lehetőségek. Gondolom nem titkos.

2015. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

aszongya ő a tenyésztő


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


made my day.

2015. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 h.kira ***** válasza:
0%
Nekem is vannak pomijaim en is tenyeszto leszek ha minden jol alakul😍amugy a kerdesedhez visszaterve helyez szoktato sprayt fujtam a pelusra 😉 de ettol fuggetlenul le kell vinni setaltatni persze miutan mar megvan az osszes oltása..
2015. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!