Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya miből érti/érzi azt,...

A kutya miből érti/érzi azt, hogy szeretjük?

Figyelt kérdés
Simogatásból?Puszilából?Vagy simán abból,hogy kap enni?
2010. febr. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szereted.
2010. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyból, nézésből, mosolyból, foglalkozásból, egy falat kajából, mindenből. Ez a nagyszerű a kutyákban, hogy minden rezdülést éreznek, sőt, ha nem "biztosak abban", hogy szereted őket, ők akkor is szeretnek és óvnak téged és hálásak minden apró gesztusért, várnak haza és majd megbolondulnak örömükben, ha megérkezel. :)


Tényleg a kutya az ember legjobb, leghűségesebb barátja.

2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:):)

Ahogy hazaérek rögtön elkezdi csóválni a farkát,és azt akarja,hogy ölbevegyem,és végignyalogatja az arcomat:) Nagyon szeretem:)

2010. febr. 5. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

személy szerint az én kutyám, ( féléves american staffordshire terrier ) már vár amikor hazaérek, figyeli minden rezdülésemet. Igaz hogy csak 12 éves vagyok, apa kezeli az anyagi vonzatot, de én tanítom, etetem, foglalkozom vele. Engem és a 7 éves hugomat meg nem harapta játékból sem, apával már keményebben játszik.

Nagyon lehet látni az arcán, ( pofáján ) hogy milyen lelkiállapota van. A gondoskodásról, szeretetről maximálisan ki tudja számítani, kitől mire számíthat.


egy példa:


édesanyám, és én a minap ketten értünk haza. Lucie a kutyus, a vackában, egy fotelben feküdt. Anya lépett be a lakásba elsőnek, és ilyenkor már a kutyus le szokott szállni fekhelyéről. Most nem így tett, csak félrefordította fejé, és amikor meglátta édesanyámat, visszafordította. Amikor viszont én is beléptem, egyből megérezte, és leugrott üdvözölni engem.

ebből látszik, hogy kitől mire számíthat.

2010. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
simogatás, törődés, és hát SZERETET! :)
2010. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kutya nem olyan mint az ember(kétszinü meg ilyesmi)

hanem tényleg szereti a gazdáját,

de sztem ha nem kutya hanem másfajta állat van az ember közelébe,akkor megérzik!!hogy milyen az ember!!!!!!!

sajnos nem sok ember van aki szereti az álltokat

sajnos

2010. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!