Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyus a lakásba nem...

Kinti kutyus a lakásba nem jöhet be, csak az a baj, hogy nem csak az ajtóra ugrál, hanem ránk is, meg aki hozzánk jön arra is. Már megpróbáltam vele mindent. De szerintetek, mikorra tanulja meg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a következő eljárás jött be vizsláknál, kb. egy hét alatt.

Amikor felugrál egy lapos "sodrórúgással" kirúgom a lábát, és elfordulok (lehet, hogy szégyen, de a mozdulatot tornateremben begyakoroltam, mert nagyot lehet esni).

Amikor ránk nem ugrált, akkor hívtunk "beépített embert" aki ugyan így járt el.

Az nagyin ijesztő, amikor a kutya az oldalára esik, de normális talajon (kert, gyep) nem veszélyes.


Az eredmény az lett, hogy mindkettő tőlünk kb egy méternyire ugrál (ugyan az a mozdulat, mint a felugrálás, de nem érnek hozzánk)

2015. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mennyit vagy vele egy nap és ebből hány órát töltesz el minőségi foglalkozással, vagyis sétával, tanítással, gyakorlással, játékkal?
2015. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne vegyél róla tudomást, akárhogy ugrál. viszont, amint a 4 lába a földön van, rögtön jutalmazd falattal, dicsérettel. az enyém pár nap alatt felfogta, hogy akkor van simogatás, ha nincs hisztéria.
2015. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!