Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolába lehet vinni 8...

Kutyaiskolába lehet vinni 8 éves kutyust is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze :)
2015. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És ő is ugyanazokat megtanulja?

Elég makacs és méghozzá tacskó.

2015. jan. 10. 09:09
 3/14 goolky ***** válasza:
Lehet bizony! Sőt, még olyat is érdemes, aki fiatal korában járt már suliba. Ilyen korban már kicsit kevésbé fogékonyak, de meghálálják a törődést!
2015. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 éves a kutyusom, yorkshire terrier, ő is makacs egy állat :)

Mondjuk én régen jártam vele kutyaiskolába, de most is fogékony, nagyon könnyen megtanul új dolgokat, trükköket.

Mindenképp ajánlom a sulit, jót fog tenni mindkettőtöknek, a kapcsolatotok is erősödni fog. Ráadásul egy 8 éves tacskó még messze van az öreg kortól :)

2015. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást.

Amúgy egy alapfokú tanfolyam mindenhol 40 ezer ft?

Vagy BP-n olcsóbb?

2015. jan. 10. 09:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, sőt, pár helyen már kedvezmény is van idős kutyáknak, éppen azért, hogy lássák a gazdák, hogy velük is lehet és érdemes menni :)

A tanfolyam árai sulinként változnak, 30 és 50 között akármi lehet. De persze az a nem mindegy, hogy mit kapsz a pénzedért; szerintem inkább spórolj még egy kicsit, de akkor már olyan suliba vidd, ami tényleg szimpatikus meg jó, ne az ár legyen a döntő.

2015. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Inkább 30 és 60 közt.

Viszont pl. ahol 60, ott tudom, hogy meg lehet beszélni, hogy kissebb részletekben (akár 1000 Ft-onként) fizess, és nem kell a tanfolyam végéig befizetni az egészet, hanem húzhatod tovább is, ha csak így van lehetőséged.


Amúgy én a 9 évesemmel járok suliba. Tény, hogy nem vág úgy az agya, mint a 4 évesemnek (bár szerintem a 4 éves alapból is jobban kombinál, stb., kortól függetlenül is), de a lelkesedésével simán behozza a hátrányát. :)

2015. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A környéken Ebulo iskola van csak, nem tudom az jó?
2015. jan. 10. 15:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Úgy könnyebben tudunk sulit ajánlani :)
2015. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Ebuloban a Tükör Módszer szerint oktatnak, olvasgass utána, hogy neked szimpatikus-e a módszer.

Én személy szerint a módszert magát tudom ajánlani, az ottani oktatókat, sulit nem ismerem.

2015. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!