Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutya szemén az a...

Mi lehet a kutya szemén az a fekete folt?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete tűnt fel, hogy a bal szeme sarkában látszik egy nagy fekete folt. Nem tudja esetleg valaki mi lehet ez? Mindenképpen elmegyünk majd az állatorvoshoz is.


[link]



2015. jan. 10. 10:18
 1/9 anonim válasza:

Én kutyámnak is ilyen mindkét szeme.

Mi még anno megkérdeztük az orvost, mi az, és mondta, hogy ez csak természetes. Ahogy könnyezik a kutyus, befesti a szőrét, mert valami xy nevű festékanyagot tartalmaz.

Lehet mosni, de ahhoz valami speciális víz kell.

2015. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első, szerintem félreértetted amit a kérdező mondott.

A szemén van a folt, nem a könnycsatornájánál a szőrén.

2015. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szem íriszén van a folt. :/ A könnyezéstől való elszíneződés kívül tudom, hogy természetes.
2015. jan. 10. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Első vagyok

Akkor bocsánat, valóban félreolvastam :D

2015. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Már napokkal korábban én is rábukkantam erre az oldalra és semmi, számomra használható nincs benne, ugyanis a kutyák szemfenékén történő elváltozásokról ír. A folt meg a képen is jól látható, hogy az íriszén van, nem a szemfenekén vagy az ideghártyáján, ahova szabad szemmel nem látok be.
2015. jan. 10. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én Németjuhászomnak is ilyen a szeme,megnézettem a dokival,azt mondta semmi gond,csak színhiba.De azért szerintem nézesd meg,mert biztos ami biztos.Megijedtem először én is,mert elég hamar kijött neki rajta.
2015. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen megnézetem.
2015. jan. 11. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

lehet hogy hülyeség, de nem lehet ez a heterokrómia egy fajtája? Tudod, amikor a sz embernek/állatnak felemás színű a szeme, vagy más színű egy kis részen/foltban.

Nem betegség, de nem tudom hogy később is kijöhet-e, vagy születésnél jön ki.

2015. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!