Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek hobbira yorkshir...

Honnan vegyek hobbira yorkshire terriert?

Figyelt kérdés

A legelső és legfontosabb szempont számomra az egészsége, de a kennelek honlapját nézegetve nem igazán találtam szűrési eredményeket, csak kiállításiakat.

Hobbira, magam mellé társnak (egyedülálló vagyok) szeretném a kutyát, ivartalanítani is fogom.

Tehát semmi kiállítási célom nincs vele, kutyasuliban gondolkozok, de amúgy csak hobbikutya lenne, aki vár engem ha hazaérek, és akivel jókat lehet sétálni, kirándulni.

Melyik kennelt ajánljátok?



2015. jan. 11. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kennelt sajnos nem tudok, de a lényeg, hogy olyan kennelt találj, ahol nem különböztetik meg ilyen téren a kutyákat. Roti tenyésztő ismerősöm szokta mindig mondani, hogy nem csak kiállítási, vagy verseny célra, hanem hobby célra is egészséges, jó kutya kell, ezért ő nem is ad olcsóbban pl. hobby célra kutyát, vagy ilyesmi...


Bocsi az OFF-ért, de szerintem ilyen a jó hozzáállás, én biztosan ez alapján is szűrném a tenyésztőket.

2015. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra is figyelj, hogy ha valaki mini vagy extra mini jelzővel illeti a kutyát, az szaporító. Attól, hogy egy kutya kisebb, mint a testvérei, még nem mini.
2015. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem szándékozok nemlétező mini és extra mini kutyát venni, 15 évre szeretnék társat.

2015. jan. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!