Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok Josera...

Milyen tápot ajánlotok Josera Kids után?

Figyelt kérdés

Szóval (és kérlek javítsatok ki, ha tévedek) adott a vérebem, négy és fél hónapos cocker spániel. Josera Kids-et kap, még nagyjából annyi van, ami hat hónapos koráig elég lesz. Ha jól néztem az adagolását a tápnak, akkor ekkora kutyánál (standard méret 10 kg) 6 hónapos kor fölött már nem ezt kellene adnom.


Melyik táppal folytassuk? Maradnék a Joseránál, mert a Kids bevált, de nem tudom melyik a felnőtteknek való "prémium" verziójuk.


(esetleg adjam tovább a kids-et még egy 15 kg-os zsákkal? az bő 2 hónap még, szóval kb 8 hónapos koráig? de a kérdés akkor is fennáll, hogy utána mire váltsunk)


Köszönöm!


2015. jan. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:

A kids eleve nagytestű kölyökkutyának való, szóval inkább a minibest-et kellett volna kapnia. Ez után azt hiszem, hogy a miniwell van, de itt meg tudod őket nézni:


[link]


Én a kids után egyébként a festivált adtam/adom, de nekem nagytestű kutyám van.


Nyugodtan adhatod amúgy 8 hónapos koráig is a kids-et, ha eddig bevált.

2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Miből gondolod, hogy a Kids nagytestű kölyköknek van? Sehol nem láttam erre való utalást (még az adagolás is kitér a standard 10 kilós kutyákra).


Bevált, úgyhogy akkor ez megy majd még egy zsákkal, utána szépen átszoktatom Festivalra.

2015. jan. 12. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt van leírva:



[link]


"Kifejezetten a közepes-és nagytestű kölyökkutyák igényeihez igazítva"

2015. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, jó az úgy, ha bevált. Ha eddig nem volt tőle baja, most sem lesz, nem azért írtam, hogy lebeszéljelek róla, csak meglepett, hogy "kistestűnek" adod :)
2015. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a vérebnek nyugodtan adhatod, másfél éves koráig.

a spaninak is nyugodtan mehet 8 hónapos koráig vagy ameddig van.

nekem nagytestűm van, de bármely prémium Josit ajánlom.

én nagyon elégedett vagyok vele.

2015. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a spanci inkább közepes testű, nem? :)


Amúgy a tenyésztő ajánlotta, azért próbáltuk meg.

2015. jan. 12. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Hááát... én olyan kis-közepesnek mondanám, de végülis viszonyítás kérdése :D Kb. puli méret, én puli kölyöknek a tenyésztő nekem a minibest-et ajánlotta.


Baja nem lesz a kids-től, főleg ha eddig se volt.


1-es voltam :)

2015. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* és puli kölyöknek...
2015. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pepenek válasza:

Kids után mehet a Junior. Már nem prémium, hanem profi, de nem kell aggódni miatta. Amire szüksége volt, azt a Kids megadta. Válthatsz, olcsóbb is lesz.

Itt is kérdezhettek, ha tanácsra van szükségetek: [link]

2015. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!