Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutya ivartalanítása...

A szuka kutya ivartalanítása mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a nagy nap, azért kérdezem, mert ha 20-30 percig tart akkor viszek magammal tanulnivalót, de ha sokkal tovább kell ottmaradnia akkor hazamegyek

Köszi a választ:)


2015. jan. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs egy óra, inkább fél, amennyire még emlékszem. Ne menj sehova, utána odaadják és viheted haza.
2015. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jan. 15. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga a műtét nem tart sokáig, az ideiglenesemmel húsz perc alatt megvoltak, de van olyan doki, aki reggel elkéri a kutyát, és csak este adja ki, teljesen éber állapotban. Szóval beszéld meg vele, hogy ő hogy tervezi.
2015. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hovarju ***** válasza:
100%

A műtét maga kb.fél-1 óra.

Ahová én vittem a kutyámat, ott azt mondta a doki, hogy csak akkor vihetem haza a kutyát, ha teljesen felébredt.

Reggel 9-kor vittem be és kb 17,00 volt, amikor érte mentem.

A saját lábán szaladt elém, és ha nincs gallér rajta, el sem hiszem,hogy megműtötték :-)

2015. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy félóra. De a legtöbb állatorvos nem adja rögtön haza. Legjobb ha megkérdazed.
2015. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Félóra volt nekünk is, szerencsére egyből vihettem haza, biztos nem mentem volna bele, hogy otthagyjam egyedül a drágámat, és nélkülem, idegen helyen térjen magához, fájdalmakkal. Így legalább már otthon ébredt fel, ott voltunk vele, simogattuk sokat, míg magához nem tért.
2015. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki találkozik ezzel a kérdéssel:

9kor leadtam a kutyut és 1re mehettem érte:)

2015. jan. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!