Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava - dán dog, vagy...

Csivava - dán dog, vagy csivava - bernáthegyi keverék?

Figyelt kérdés

Ez elméleti kérdés, nem akarok kutyákat szaporítani, nincs is kutyám.

De elvileg lehetnek egy ilyen kicsi és nagy kutyának kölykei? Gondolom, ha a csivava szuka, úgy nem, mert túl nagyok lennének, meg fordítva is nehéz lenne összehozni a dolgot (hacsak nem mesterséges a megtermékenyítés).



2015. jan. 18. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Én már láttam pomerániai-husky, illetve pomerániai - ausztrál juhászkutya keveréket is. Arányaiban szerintem köztük is van legalább akkora méretbeli különbség.
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb szuka simán lefekszik a kis kannak, szóval ha ügyes a srác, simán összehozzák.
2015. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hengerelőhereverem ***** válasza:
100%

Nem probléma, nekem volt egy palotapincsi németjuhász keverékem és nagyon aranyos volt, 15 évet megélt.

Úgy nézett ki, mint egy palotapincsi németjuhász fejjel :D

2015. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 és mekkora volt, mint egy palotapincsi, vagy mint egy németjuhász? :D
2015. jan. 18. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze egy csivava szuka nem tudja kihordani és megelleni egy német dog kölykeit, de fordítva persze működik. Bár könnyen lehet, hogy hiába fekszik le a szuka, akkor sem sikerülne, csak mesterséges megtermékenyítéssel.
2015. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno NJ, tacsi mixem volt :D Ha ügyes a kisfickó megoldja a dolgot :D
2015. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A szomszédomnak volt egy szuka tacsija, a másik szomszédomnak egy német dog méretű kanja, a nagy kutya kiszökött, és rögtön vemhes is lett a tacsi. Eredmény, egy tacsinál nagyobb, fekete-fehér kutya. :)
2015. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Kis termetű bolt az NJ pincsi keverékem, bár azért a pincsiknél azért egy picit magasabb volt ami a szőre miatt nem látszott, csak ha egymás mellé álltak.
2015. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!