Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oldalon látható beagle...

Az oldalon látható beagle kiskutya fajtatiszta beagle lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 19. 17:34
 1/8 anonim válasza:
0%
Hát valószínűleg igen, fajtatiszta. Bár én ha már kicsengetek érte 25 ezret, inkább alomból vennék, nem pedig a legutolsó megmaradtat, aki nem kellett senkinek, hoznám el.
2015. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szaporító árulja. Ők fajtajellegű keverékeket árulnak. Ez azt jelenti, hogy hasonlítanak egy fajtára, de mivel nincs törzskönyv, senki nem mondja meg, hogy fajtatiszta-e.

Karácsonyi ajándéknak meg senki nem ad el élő állatot, aki komolyan tenyészt... a kiskutya is inkább tűnik keveréknek, mint fajtatisztának. Ha fajtatiszta kutyát akarsz, akkor kennelből vásárolj, ha meg nem érdekel a törzskönyv, a fajtamentőknél keress magadnak társat, ne a szaporítókat támogasd!

2015. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Annak tűnik, de én azért szeretném látni a szülők papírjait, még ha a kicsinek nincs is. Meg oltás nélkül semmi esetre sem vinnék haza kiskutyát, itt meg csak a féregtelenítést hangsúlyozza a hirdető. És az oltás?

Meg ha ennyi pénzért veszel kutyust, akkor a garanciát felejtsd el, mert attól kezdve hogy haza vitted a "tenyésztő" nem is akar majd tudni rólad többet.

2015. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tk, akkor keverék! Bár ez a kiskutya nem is nagyon hasonlít egy beagle-re, maximum csak a színében. De eleve, ve támogasd a szaporítókat! És ne a kutya árán spórolj!

De ha nincs pénzed egy fajtatiszta kiskutyára, akkor keresd fel a beagle fajtamentést, rengeteg gazdára váró beagle van ott.

2015. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bollocks ***** válasza:
100%
Ez annyira fajtatiszta beagle, mint én. Wuff-wuff.
2015. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fajtiszta, de olyantól én amúgy se vennék kutyát aki azt mondja, hogy karácsonyi ajándéknak ideális!

Élő állatot ajándékozni pfff -.-

2015. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tk., úgyhogy keverék. Ami nem tetszik:

1. mocskos környezet

2. ahogy fogják

3. nagynak tűnik a hasa, féreghajtva persze...

4. 8 hetesen lehet elhozni TÖRVÉNY SZERINT!

5. se tk., se szűrések, se eredmények, se semmi

6. KARÁCSONYRA? WTF???

7. a kedves eladó helyesírása

Soha nem vennék ilyen kutyát, szerencsétlen sufniszaporítvány, ezzel az erővel hozz a fajtamentőktől, általában teli vannak.

2015. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

fojamatosan féregtelenítve?????? doh!

biharkeresztes....

nézd meg a kutyus mögötti tájat a harmadik képen.

ráadásul pont azon a képen néz ki úgy, mintha ki akarná tépni a kiskutya farkát.

karácsonyi ajándék???


borzasztó!!!

2015. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!