Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAGYON FONTOS . EGÉRMÉREGTŐL...

NAGYON FONTOS . EGÉRMÉREGTŐL ELPUSZUL?

Figyelt kérdés
MA reggel a kutyám egér mérget evett de nem tudom hogy mennyit..de a méreg olyan kis filter szerűségben van,hasonló mint a tea...........elpusztul?????????????
2015. jan. 21. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen. Vidd állatorvoshoz sürgősen!
2015. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, vidd surgosen allatorvoshoz. Miert ne halna meg a meregtol szerinted???
2015. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
És ha lehet vigyél a méregből is egy mintát, hogy a doki tudja mit evett pontosan a kutya!
2015. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
felhivtuk a dokit es azt mondta hogy nem pusztul bele. mondta hogy adjunk neki tejet hogy kihánnya
2015. jan. 21. 14:22
 5/25 anonim ***** válasza:

Vidd másik dokihoz.

kihánnya???

2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Másik dokit keress, de sürgősen! Nem fogja kihányni, és tejet különben sem lehet a kutyának adni!
2015. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

kihányja*

ha elvsizem dokihoz mit tud vele csinálni ?

de látszólag jól van..még reggel evett belőle de hogy mennyit azt nem tudom

2015. jan. 21. 14:26
 8/25 anonim ***** válasza:

Megvizsgálja nyilván...

Ha reggel ette az egérmérget, miért csak most kérsz segítséget? Biztos, hogy nem egy kóbor macska evett bele? Tuti hogy a kutya volt?

2015. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak egérmérget dobtak be, és habzott a szája. Meleg nyári nap volt, azt hittük hogy a melegtől, de a szomszédunk szólt (kinek már a ezredik rotija van), hogy vagy megmérgezték, vagy békát evett. Mikor hazaértem vele, anyáék mondták hogy találtak az egyik fa mellett egy kis mérget, itattunk vele tejet, majd rögtön vittük az orvoshoz. Az egyik lábán levágták a szőrt, vért vettek tőle, meg ilyesmi... 4 napon keresztül vittük állatorvoshoz, szegény kutyusom tragédiaként fogta fel, mivel nagyon fél az állatorvostól, még magától a rendelőtől is.

Ha nem akarod hogy elpusztuljon, rögtön vidd állatorvoshoz, mert lehet nem éli meg a reggelt. Nekünk azt mondták, hogy szerencse hogy észrevettük, mivel ha vártunk volna még, akkor már rég elpusztult volna...

És ha megmérgezik a kutyát, természetes hogy állatorvoshoz kell vinni... Persze, majd kihányja...

2015. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A mi kutyánkkal is pont ez történt, és el is pusztult a vizsgálóasztalon:-(
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!